iPhone 5 Şarj Olmuyor Arızası - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

iPhone 5 Şarj Olmuyor Arızası

iPhone 5 Şarj Olmuyor Arızası

iPhone 5 Şarz Olmuyor Arızası Tamiri

iPhone 5 ve iPhone 5S modellerinde şarj olmuyor arızası sıklıkla karşılaşılan sorunlardan birisidir. Şarj sorunlarının bir çoğu yan sanayi ürünleri kullanmakla yada uzun süre telefonumuzu şarjda bıraktığımızda meydana gelmektedir bu arızaların yanında darbe sıkışma gibi temel sorunlarda iphone 5 ve 5S modellerinde şarj sorunu yaşanmaktadır. Eğer iPhone telefonumuz şarj almıyorsa ilk olarak denenmesi gereken şey yeni bir şarj aletidir mümkünse orjinal olması çok daha sağlıklı olacaktır. Şarj aletimizi değiştirmemize rağmen bu arıza devam ediyorsa bundan sonraki aşamada şarj soketi değişimi ve batarya değişimi gelecektir. Öncelikli olarak batarya değişimi yada iphone 5 şarj soketi değişim işlemlerinden hangisinin yapılacağına karar vermek adına telefonunuzu incelemekteyiz bu arızalardan herhangi birisi ise size bunun bilgisini verdikten sonra onayınıza istinaden işlemlere başlamaktayız.
Önemli Bilgi: Her şarj sorunu entegreden kaynaklanmayabilir. Soketden yada bataryadan olabilir.Batarya ve Şarj Soketi Değişim fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

iPhone 5 Batarya 80 TL (Süre 25dk.)
iPhone 5 Şarz Soketi 60 TL(Süre 35dk.)
 iPhone 5 Şarj Entegresi  150 TL Süre 4 saat

Yukarıdaki işlemlere rağmen sorununuz yine çözülmediyse iphone 5 şarj entegresi değişimi yapıldıktan sonra muhtemelen bu arıza çözülecektir. Şarj entegresi değişim işlemi özellikle iPhone 5 ve iPhone 5S modellerinde oldukça hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Şarj entegresi değişen telefonunuzun onarımı muhtemelen tamamlanmış olacaktır. Arızanın tam olarak neyden kaynaklandığı ancak servisimizde arıza tespiti yapılarak anlaşılmaktadır ve arıza tespit ücreti alınmamaktadır.

iphone 5 şarj olmuyor

iPhone 5 Şarj Olmuyor Arızası Tamiri

  • iPhone 5 serilerinde Şarj Entegresi Arızasını 250 TL’ye yapmaktayız.
  • Kullandığımız yedek parçalar tamamen orjinal ve birebir aynı üründür teknik olarak entegrelerin orjinal olmayanı piyasada kolay kolay bulunmamaktadır.
  • Daha önce telefonunuzu farklı bir servise verdiyseniz ve onarım yapılmadıysa teknisyenlerimiz tarafından arıza tespiti yapıldıktan sonra size bilgi verilmektedir.
  • Onarım süresi arıza tespitinden sonra belirlenmektedir.Arıza tespit süresi ise ortalama 2 saattir.
  • Şarj Entegresi değişim ve test süremiz en fazla 2 gündür ve bunu geçmemektedir.

ÖNEMLİ :TELEFONUNUZU TEKNİK SERVİS TECRÜBESİ ÖZELLİKLE İPHONE TEKNİK SERVİS KONUSUNDA BİR YETKİNLİĞİ OLMAYAN KİŞİLERE TAMİRE VERMEMENİZİ ÖNEMLE VURGULUYORUZ.ÇÜNKÜ ŞARJ OLMAYAN BİR iPHONE 5 VEYA 5S TELEFONUNUZUN ONARILMA İMKANI VARKEN BUDA MALASEF BAZEN ONARILAMAZ HALE GELMEKTEDİR.

iPhone 5 Şarj Olmuyor Arızası İletişim

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

Tıkla WhatsApp’tan Yaz.

Adres Tarifi :

Kartal Merkezde(çarşıda) Bankalar Cad. Yapı kredinin hemen arka sokağındayız.

Diğer tüm apple iphone modellerinin tamiri için iletişim sayfamızdan adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Profesyonel cep telefonu tamiri hizmeti almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyat garantisiyle uzun yıllardır hizmet veren Teknikfon ekibi sizleri telefonunuza en kaliteli ve en son teknoloji ürünlerle tamirini yaparak hızlı bir çözüm sunmaktadır. Sadece ekran değişimi, cam değişimi konularında değil diğer tüm hata ve sorunlarda da bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.