İPHONE 6 EKRAN DEĞİŞİMİ 150 tl | Teknikfon - Cep Telefonu Tamir Servisi

İPHONE 6 EKRAN DEĞİŞİMİ 150 tl

İPHONE 6 EKRAN DEĞİŞİMİ 150 tl

İPHONE 6 EKRAN DEĞİŞİMİ

İPHONE 6 ekran değiştirilmesi hakkında detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.Yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.Dilerseniz daha detaylı bilhi için bizi arayabilir yada whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

iPhone  telefonunuzun ekranı kırıldığınıda yada ekranda dokunmatik kısmın bir tarafı yada tamamı basmadığında ,mürekkeplenme tarzı bir leke oluştuğunda iphone 6 ekran değişimi yapılması gerekir.Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu normal standartlarında kullanmaya devam edersiniz.Değişen ekranınız kullanıcı hataları harici (kırılma,çatlama,yada basınçla sıkıştırılma) durumları haricinde fabrikasyon hatalara karşı ekran garantisi bulunmaktadır

iPhone 6 Ekran Değişimi Fiyatı 150 TL

Yukarıda yazan ekran fiyatı A-kalite standartlarda olan ekran değişiminin  fiyatıdır.Eğer aynı standartlar ve orjinal iphone 6 ekranı fiyatı ise 250 TL’dir.Ekranın değişim süresi servis yoğunluğumuza göre değişiklik göstermekte olup 30dk ile 1 saat arasında değişmektedir.Orjinal yada A kalite iphone 6 ekran değişiminde süre farkı bulunmamaktadır.

Orjinal ekran değişimi 250 TL’dir.

Telefonunuzu İstanbul dışından kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.Bununj için Yurtiçi Kargo’nun size en yakın şubesine giderek 147 339 934 nolu kurumsal anlaşma kodumuzu kargo poşetinizin alıcı kısmına yazmanız yeterli olucaktır.

Servis merkezimiz İstanbul Kartal’dadır.Detaylı adres bilgisi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Telefon numaralarımız : 0542 353 71 58    Whatsapp : 0216 353 71 58

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

    Bir cevap yazın

    Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.