iPhone 6 Ön Cam Değişimi 99 TL | Teknikfon - Cep Telefonu Tamir Servisi

iPhone 6 Ön Cam Değişimi 99 TL

iPhone 6 Ön Cam Değişimi 99 TL

iphone 6 ön cam değişimi nedir  ?

iphone 6 kırık ön cam

iphone 6 kırık ön cam

iPhone 6 ön cam değişimi ekran üstündeki elektronik bağlantısı olmayan dokunmatiği koruma amaçlı kullanılan camın değişimidir. Telefonunuzda önce bu cam kırılır ve daha sonrasında ekranınız kırılır, telefonunuzun ekranı kırılmayıp sadece ön camı kırıldıysa rahatlıkla  iphone 6 ön cam değişimi yapabiliriz.

iphone 6 Cam değişimi fiyatı 99 tl dir. Süre 30-90 dk. 

Tel: 0216 353 71 58 – WhatsApp :0542 353 71 58

Nasıl yapılır?

Fabrikasyon sistem kullanılarak yapılır,öncelikle kırık ön camı ekranınızdan endüstriyel makinalarımızla ayırıyoruz. Daha sonrasında OCA dediğimiz katı yapıştırma filmi ile yeni ön camı takıyoruz daha sonrasında laminasyon ve vakumlama işlemi ile değişimi tamamlıyoruz.

Merak Ettikleriniz

 • iPhone 6 ön cam değişimi yapıldığında telefonunuzun orijinal ekranı değişmeyeceği için orijinalliği  asla kaybolmayacaktır.
 • iPhone 6 ön cam değişimi süresi 2 saattir.
 • Kullandığımız ön camlar orijinal kalitesindedir.
 • Bu işlemde telefonunuzun ekranı değişmez sadece ön camı değişir.
 • iPhone 6 telefonunuzun ekranı çalışmıyorsa, ya da  ekranın bir kısmı veya tamamı mürekkep lekesi gibi dağalma durumu söz konusuysa bu durumda yapılması gereken işlem iphone 6 ön cam değişimi değil komple ekran değişimidir.
 • iPhone 6 ön cam değişimi yapıldığında bilgileriniz silinmez.

WhatsApp : 0542 353 71 58

iphone-on-cam

kırık ekran

 • öncamı kırılmış bir iphone 6 resimdeki gibidir.  

  iPhone 6 ön cam  değişimi yaptırmak gerekiyor mu yoksa ekranınız mı bozuldu bilmiyorsanız,ya da sormak istedikleriniz varsa bize aşağıdaki formu doldurarak iletişim numaranızı bıraktığınızda teknik uzman arkadaşlarımız size dönüş sağlayıp detaylı bilgi verebilir.

Summary
Cep Telefonu Tamiri
User Rating
4.5 based on 14 votes
Service Type
Cep Telefonu Tamiri
Provider Name
Teknikfon,
Area
iPhone 6 Ön Cam Değişimi
Description
iPhone 6 ön cam değişimi ekran üzerindeki elektronik bağlantısı olmayan ön camın değişimidir.Bu işlemde ekran değişimi yapılmaz.Orjinallik bozulmaz.

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

  3 yorum

  iPhone 6 Plus Ön Cam Değişimi 149 TL | Teknikfon -Cep Telefonu Tamir ServisiYayın tarihi2:17 am - Ağu 3, 2017

  […] Telefonunuz iPhone 6 ise onunda ön cam değişimi 119 TL’dir. […]

  iPhone 6 Ön Cam Değişimi 119 TL | Ceptelefontamircisi.netYayın tarihi2:18 am - Ağu 3, 2017

  […] iPhone 6 ön cam değişimi işlemini Türkiye’de ilk yapanlardan olan 3E Teknik servis Profesyonel ekibi ile ön cam değişimi konusunda fabrikasyon standartlarda değişim hizmeti sunuyor.Ekranı sağlam fakat ön camı kırılmış iphone 6 telefonunuzun onarımı 1-2 saat sürmektedir. Tamir için gelemeden önce aşağıdaki teknik servis numaralarımızı arayarak randevu aldığınızda iphone 6 cam değiştirme süremiz 1 saate kadar inebilir. […]

  iPhone 6 Orijinal Ekran Değişimi Fiyatı 250 TL | Teknikfon -Cep Telefonu Tamir ServisiYayın tarihi12:58 pm - Ara 22, 2017

  […] ve kullanıma devam ediyorsanız ve tüm fonksiyonlar çalışıyorsan ekran yerine sadece iphone 6 ön cam değişimi yaptırmanız yeterli olacaktır.Ekran değişimi ile ön cam değişimi arasındaki farkları […]

  Bir cevap yazın

  Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.