iPhone 6 Ön Cam Değişimi 99 TL

iphone 6 ön cam değişimi nedir  ?

iphone 6 kırık ön cam
iphone 6 kırık ön cam

iPhone 6 ön cam değişimi ekran üstündeki elektronik bağlantısı olmayan dokunmatiği koruma amaçlı kullanılan camın değişimidir. Telefonunuzda önce bu cam kırılır ve daha sonrasında ekranınız kırılır, telefonunuzun ekranı kırılmayıp sadece ön camı kırıldıysa rahatlıkla  iphone 6 ön cam değişimi yapabiliriz.

iphone 6 Cam değişimi fiyatı 99 tl dir. Süre 30-90 dk. 

Tel: 0216 353 71 58 – WhatsApp :0542 353 71 58

Nasıl yapılır?

Fabrikasyon sistem kullanılarak yapılır,öncelikle kırık ön camı ekranınızdan endüstriyel makinalarımızla ayırıyoruz. Daha sonrasında OCA dediğimiz katı yapıştırma filmi ile yeni ön camı takıyoruz daha sonrasında laminasyon ve vakumlama işlemi ile değişimi tamamlıyoruz.

Merak Ettikleriniz

  • iPhone 6 ön cam değişimi yapıldığında telefonunuzun orijinal ekranı değişmeyeceği için orijinalliği  asla kaybolmayacaktır.
  • iPhone 6 ön cam değişimi süresi 2 saattir.
  • Kullandığımız ön camlar orijinal kalitesindedir.
  • Bu işlemde telefonunuzun ekranı değişmez sadece ön camı değişir.
  • iPhone 6 telefonunuzun ekranı çalışmıyorsa, ya da  ekranın bir kısmı veya tamamı mürekkep lekesi gibi dağalma durumu söz konusuysa bu durumda yapılması gereken işlem iphone 6 ön cam değişimi değil komple ekran değişimidir.
  • iPhone 6 ön cam değişimi yapıldığında bilgileriniz silinmez.

WhatsApp : 0542 353 71 58

iphone-on-cam
kırık ekran
  • öncamı kırılmış bir iphone 6 resimdeki gibidir.  

    iPhone 6 ön cam  değişimi yaptırmak gerekiyor mu yoksa ekranınız mı bozuldu bilmiyorsanız,ya da sormak istedikleriniz varsa bize aşağıdaki formu doldurarak iletişim numaranızı bıraktığınızda teknik uzman arkadaşlarımız size dönüş sağlayıp detaylı bilgi verebilir.

Summary
Cep Telefonu Tamiri
User Rating
4.5 based on 14 votes
Service Type
Cep Telefonu Tamiri
Provider Name
Teknikfon,
Area
iPhone 6 Ön Cam Değişimi
Description
iPhone 6 ön cam değişimi ekran üzerindeki elektronik bağlantısı olmayan ön camın değişimidir.Bu işlemde ekran değişimi yapılmaz.Orjinallik bozulmaz.