iPhone 6 Orijinal Ekran Değişimi - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

iPhone 6 Orijinal Ekran Değişimi

iPhone 6 Orijinal Ekran Değişimi

iPhone 6 Orijinal Ekran Değişimi

iPhone 6 ekran kırılması bir çok kullanıcının yaşadığı ve darbe , çarpma , düşme gibi durumların sonucunda ortaya çıkmaktadır. iPhone 6 Orjinal ekran değişimi sırasında yani ekran hasarı onarımında yedek parçanın orijinal ekran olarak kullanılması çok önemlidir. Çünkü yan sanayi ekranlarda renk kaybı ve parlaklık ciddi derecede düşük seviyededir.Ekran sararık bir şekilde gözükmesi de bu tarz yedek parça kullanımında ortaya çıkmaktadır. iPhone telefonunuzun kullanım yönünde kolaylığı ve sürekli olarak hayatımızın bir parçası haline gelen akıllı telefonların tamirinde kaliteli yedek parça kullanımı sonucu daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamaktadır.

iPhone 6 Ekran (orijinal) Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

250 TL , nakit, eft, havale, yada kart ile ödeme yapabilirsiniz.

Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer ?

iPhone 6 Orijinal Ekran Değişimi

iPhone 6 Orijinal Ekran Değişimi

iPhone 6 telefonunuzun ekranının orijinal bir şekilde ekranının değişmesi ortalama 1 saati bulmaktadır. Servis yoğunluğumuza göre değişebilir. Gelmeden önce aşağıdaki numaralarımızdan randevu almanız halinde süre kısalacaktır.

iPhone 6 Ekran Değişimi Sonrası Garantisi Bozulur mu ?

Eğer telefonunuz garanti kapsamında ise Apple garantisinden çıkar fakat yetkili servis ekran fiyatlandırmasında yalnızca ekran onarımı 549 TL gibi oldukça yüksek bir fiyat olduğundan Teknikfon tercih edilmektedir.

Yetkili Servisde Pahalı Sizde Neden Bu Kadar Ucuz ?

Apple İPhone yetkili servisi iphone tamir fiyatlarını belirlerken bir çok maliyeti de barındırmakta ve belli bir karlılık marjı koyarken telefonun sıfır fiyatı baz alınır. Fakat son kullanıcı telefonu kutusundan çıkardığı anda 2.el sınıfına düşmektedir. Fiyatlandırmamızda ki farkın ana sebebi toplu miktarda ekran alımı ,yüksek kira bedeli ve aracısız olarak iphone ekran tedariği sağlamamızda kaynaklıdır. Üretici tarafındaki artışlarda fiyat değişikliği ortaya çıkmaktadır.

Değiştirdiğiniz iPhone 6 Ekrana Garanti Veriyormusunuz ?

Ekranınızın kırılma , darbe , basınç halinde bozulmaktadır. Kendi kendine %99,5 oranında iphone orijinal ekranı bozulmamaktadır.Kullanıcı hatalarından kaynaklanmayan durumlarda iphone orijinal ekran değişiminin ekran garantisi 2 ay süre ile geçerlidir.

iPhone 6 Orijinal Ekran Değişimi

iPhone 6 Orijinal Ekran Değişimi

Telefonumun Ekranı Çatlak Kullanabiliyorum Ekran Değişmeli mi ?

Bu durumda iphone 6 ekranınızın çatlamış ve kullanıma devam ediyorsanız ve tüm fonksiyonlar çalışıyorsan ekran yerine sadece iphone 6 ön cam değişimi yaptırmanız yeterli olacaktır. Ekran değişimi ile ön cam değişimi arasındaki farkları sitemizden inceleyebilirsiniz.

İstanbul Dışından Nasıl Telefonumu Gönderirim ?

Yurtiçi Kargo ile kurumsal anlaşmamız sayesinde herhangi bir ücret ödemeden kargo poşetinizin alıcı kısmına 147 339 934 nolu kurumsal anlaşma kodunu yazmanız yeterlidir. Adres ve firma bilgilerimiz otomatik çıkacaktır.

iPhone 6 Orijinal Ekran Değişimi – Hakkımızda

3E Teknikfon iphone hasarlarının onarımı konusunda uzmanlaşmış bir servisdir. Yurtdışında eğitim görmüş personeli ile müşterilerine hizmet sunarken iphone tamiri konusunda sürekli endüstriyel teknolojik konusunda sürekli yatırımlar yapmaktadır. İphone 6 ekran değişimi yerine ön cam değişimi hizmetini sunan Türkeye’deki ilk servislerden birisidir.

iPhone 6 Orijinal Ekran Değişimi İletişim

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

Tıkla WhatsApp’tan Yaz.

Adres Bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır , iletişim sayfamızı ziyaret ederek haritaya ulaşabilir.Yada navigasyon uygulamalarınıza 3E Teknik Servis şeklinde yazıp aratırsanız firmamıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Adres : Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telelefon : +90 216 353 71 58
Cep-WhatsApp : +90 542 353 71 58

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.