iPhone 7 Plus Ön Camı Değişimi - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

iPhone 7 Plus Ön Camı Değişimi

iPhone 7 Plus Ön Camı Değişimi

iPhone 7 Plus Ön Camı Değişimi

iPhone 7 Plus telefonunuzun ekran üzerindeki ön camı kırıldığında ekranınızın bozulduğunu düşünüp, onarım için ekran değişimi yaptırmadan düşük bir maliyet ile ön cam değişimini yapıyoruz. Fakat telefonunuzun ön camı kırılmış ise ekran değişimi yaptırmanıza gerek kalmadan sadece 299 TL gibi bir ücrete iPhone 7 Plus ön cam değişimi yapabiliriz. Ekran kırılması ve ön cam kırılması arasındaki farkı ve bunun nasıl anlaşıldığı aşağıda  detaylıca anlatılmıştır.

tamir süresiSüre 30-90 dk.  299TL

Tel: 0216 353 71 58 – WhatsApp :0542 353 71 58

iPhone 7 Plus Ön Camı Değişimi Nasıl Anlaşılır

Telefonunuzun ekranı kırıldı ama tuşları çalışıyor ekran ile alakalı tüm fonksiyonlar çalışıyor ,bu fonksiyonlardan kastımız dokunmatik ekranın tamamının çalışması gerekmektedir ve ekranınızda herhangi bir mürekkeplenme,çizgi lekesi yada bastırdığınızda herhangi bir ekran kararması olmuyorsa iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi sizin için uygun bir işlemdir.

iPhone 7 Plus Ön Camı Değişimi

iPhone 7 Plus Ön Camı Değişimi

iPhone 7 Plus Ön Camı Değişimi Bozulduğu Nasıl Anlaşılır 

Telefonunuzun ekranı bozulduğunda dokunmatik ekranın bir kısmı yada tamamında tuşlar basmamaktadır yada çok zor basmaktadır.Ekran fonksiyonları yerine tam olarak getirilmedeği için iPhone7 Plus telefonunuzun ekranının değişmesi gerekmektedir.Ayrıca ekranda bir lekelenme, mürekkeplenme ve benzer çizgiler varsa bu tip durumlarda ön cam değişimi mümkün olmamaktadır ve yine komple ekran değişimi ile sorununuz çözülebilir.

iPhone 7 Plus Ön Camı Değişimi Nasıl Yapıyoruz

Telefonunuzun orjinal ekranının üzerindeki ön camı endüstriyel makinalarımız ile ekran üzerinden ayırarak temizliyoruz.Daha sonrasında katı sistem yapıştırıcı OCA maddesi ile yeni ön camı ekran üzerine makinalarımız vasıtası ile yapıştırıyoruz,yapışan ön camı daha sonra lamine ve vacum işlemlerinden geçirilerek son kontrolünü yapıp size teslim ediyoruz.

Merak Ettikleriniz

Telefonumun Ekranı Orjinal Olucak mı ? : Evet olucak çünkü biz ekranın üzerinde herhangi bir bağlantıya sahip olmayan ve genellik koruma ve görsel görüntüyü tamamlayıcı bir parça olan ön camı değiştiriyoruz. Kullanılan ekran sizin telefonunuzun üzerindeki orjinal ekrandır.

Telefonumun ön camı değiştiği belli olur mu ?: Bu işlem oldukça hassas gerçekleşen bir durumdur, dışarıdan değiştiğinin anlaşılması normal bir kullanıcı gözüyle neredeyse imkansızdır. Fakat profesyonel bir teknisyen yada Apple yetkili servisinde bu anlaşılabilme ihtimali vardır. Telefonunuzda darbe yada yamulma ,eğilme gibi durumlar söz konusu ise anlaşılma ihtimali yine küçükde olsa vardır.

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişim İşlemi Kaç Saat Sürüyor ? : Servis yoğunluğumuza göre bu işlem  ortalama 1-2 saat aralığında sürmektedir.Gelmeden önce bizi arayıp servis randevusu alabilirsiniz ve çok beklemeden telefonunuzun tamir süresini minimuma indirebilirsiniz.

Telefonunuzun 32 yada 128 GB olması önemli değildir.

Garantiden Çıkar mı ? :Telefonunuz Apple garantisinden çıkar.

Telefonunuzdaki hiçbir bilgi silinmez.

Merak ettiğiniz diğer konular hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

iPhone 7 Plus Ön Camı Değişimi İletişim

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

Tıkla WhatsApp’tan Yaz.

Adres Tarifi :

Kartal Merkezde(çarşıda) Bankalar Cad. Yapı kredinin hemen arka sokağındayız.

Diğer tüm apple iphone modellerinin tamiri için iletişim sayfamızdan adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Profesyonel cep telefonu tamiri hizmeti almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyat garantisiyle uzun yıllardır hizmet veren Teknikfon ekibi sizleri telefonunuza en kaliteli ve en son teknoloji ürünlerle tamirini yaparak hızlı bir çözüm sunmaktadır. Sadece ekran değişimi, cam değişimi konularında değil diğer tüm hata ve sorunlarda da bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.