iPhone 8 Ekran Değişimi 489 TL | Teknikfon - Cep Telefonu Tamir Servisi

iPhone 8 Ekran Değişimi 489 TL

iPhone 8 Ekran Değişimi 489 TL

iPhone 8 Ekran Değişimi servisimizde yapılmaktadır.
iPhone 8 ekran değişimi teknik servisimizde ortalama 1 saat sürede yapılmaktadır.iPhone 8 ekran değişimi yapılırken telefonunuzdan herhangi bir veri kaybı olmaz ve ekran değişimi diğer fonksiyonlardan tamamen bağımsızdır.

iPhone 8 modeli ORJİNAL ekran değişimi fiyatımız 489 TL’dir. 

iphone 8 keran kısmı
İphone 8 ekran değişim fiyatı için bizi arayın yada WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Eğer telefonunuzun modeli farklı ise iphone ekran değişimi fiyat listesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

*UYARI: iPhone 8 Ekran değişim işlemlerinde yan sanayi ürünler bazen çalışmamaktadır,Ojinal ekran ile değiştirmenizi tavsiye ederiz.
Ekranın değişim süresi servis yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.Gelmeden önce telefon yada whatsapp üzerinden servis randevusu alarak bu işlem süresini 1 saate kadar düşürebilirsiniz.
İphone 8 ekran değişimi tamamen orjinal yada a kalite ekran kullanılarak değiştirilmektedir.Tamamen talebinize göre değişiklik göstermektedir.
A kalite iphone 8 ekran değişimi orjinalmi?
İphone 8 ekran değişiminde kullandığımız A kalite ürünler orjinal kalitesindedir ve renk , ton ve hassasiyet farkı bulunmamaktadır.Belli test standartlarından geçen ekran son kalite kontrolleri yapıldıktan sonra değiştirilmektedir.
İphone 8 ön cam değişimi nedir?
İphone 8 ön camı ekran üzerindeki camın değişimidir.Komple iphone 8 ekran değişimine gerek kalmaksızın ekran üzerindeki dokunmatik camın endüstriyel makinalarımızla değişimi sağlanır, ön cam değişimi maliyeti düşüktür bu işlemin yapılabilmesi için telefonunuzun dokunmatik fonksiyonlarının sorunsuz şekilde çalışması gerekmektedir.

 

Servisimiz İstanbul Kartal merkezdedir.
Şehir dışından Yurtiçi kargo anlaşamamız ile ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirisiniz.

Sitemizin iletişim kısmında detaylı harita ve adres bilgilerimiz bulunmaktadır

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

  2 yorum

  iPhone 8 Ön Cam Değişimi 399 TL | Teknikfon -Cep Telefonu Tamir ServisiYayın tarihi6:00 pm - Eyl 15, 2017

  […] Ekranda mürekkeplenme var ön cam değişimi yapılırmı? İphone 8 ön cam değişimi yapılabilmesi için telefonunuzun ekranında hiçbir şekilde pixel ve görüntü kaybı lekelenme mürekkeplenme olmamalıdır.Bu durumlarda iphone 8 ekran değişimi gerekmektedir. […]

  iPhone Tamir Servisi – iPhone Teknik Servisi İstanbulYayın tarihi5:06 pm - Oca 8, 2018

  […] ön cam kırıldığı için bu işlem tek başına yapılabiliyor : Örnek vermek gerekirse iphone 8 ekran değişimi bu yazıda 499 tl ilen ön camı değişimi ise 299 tl gibi bir tutara […]

  Bir cevap yazın

  Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.