iPhone 8 ve iPhone X'in Arka Cam Değişim - Teknikfon 0542 353 71 58

iPhone 8 ve iPhone X’in Arka Cam Değişim

iPhone 8 ve iPhone X’in Arka Cam Değişim

iPhone 8 ve iPhone X’in Arka Cam Değişim

iPhone 8 arka camı değişimi kırılma durumunda yapılan bir işlemdir. İphone 8 modelinde ve iphone x modelinde yapılan arka cam değişimi bu iphone modellerinde iphone arka camı olarak adlandırılsa da bazen kullanıcılar tarafındandan iphone 8 arka pil kapağı değişimi olarakta anılabilmektedir. iPhone arka camıda aynı yapıda olduğundan değişimi yapılabilmektedir. Bu  modellerin değişim işlemleri detaylı açıklamaları aşağıdaki linklerden ulaşılabilir durumdadır.Daha kısa ve hızlıca bilgi alamak ve iphone 8 arka camını değiştirmek için servisimii aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz.

"<yoastmark

iPhone arka cam değişimi konusu bu yazıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Yine iphone 8 plus arka cam değişimi detaylı bir şekilde fiyatı ve tüm detayıyla yazmaktadır.

iPhone X modelinin arka cam değişimi ise bu yazımızda yer almaktadır.iPhone 8’in ekran boyutunun iPhone 7 ya da iPhone 7 plus boyutlarında olması beklenmektedir. Fakat 5.8-inç ara model ya da 5.8-inç OLED ve kavisli ekrana sahip olması da kuvvetle muhtemeldir. Elde edilen bir rapora göre de 5.8-inçlik model kavisli ekrana sahip olacağı için kullanılabilen dokunmatik alan da 5.2 inç olacaktır.

Teknik servisimize ulaşmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Yeni iPhone’nun bir tek kenarlarının metal, kalan kısmının ise tamamen cam olması beklenmektedir. Ayrıca iPhone 8’de kırmızı renk seçeneği de bulunacağı söylenmektedir. Bunun dışında yeni iPhone’larda beyaz rengin de bulunacağı söz konusudur.

iPhone 8 ve iPhone X’in Arka Cam Değişim İletişim

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

Tıkla WhatsApp’tan Yaz.

Adres Tarifi :

Kartal Merkezde(çarşıda) Bankalar Cad. Yapı kredinin hemen arka sokağındayız.

Diğer tüm apple iphone modellerinin tamiri için iletişim sayfamızdan adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Profesyonel cep telefonu tamiri hizmeti almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyat garantisiyle uzun yıllardır hizmet veren Teknikfon ekibi sizleri telefonunuza en kaliteli ve en son teknoloji ürünlerle tamirini yaparak hızlı bir çözüm sunmaktadır. Sadece ekran değişimi, cam değişimi konularında değil diğer tüm hata ve sorunlarda da bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.