iPhone 8 'de Hangi Özellikler Olacak? - Teknikfon 0542 353 71 58

iPhone 8 ‘de Hangi Özellikler Olacak?

iPhone 8 ‘de Hangi Özellikler Olacak?

iPhone 8 ‘de Hangi Özellikler Olacak?

iPhone 8 modelinin tahmini görüntüleri geçtiğimiz haftalarda internete sızdırıldı. Aynı iddialara göre, Apple bu modelini 2017 yılının Eylül ayında insanların beğenisine sunacak. iPhone 8 ile ilgili alınan son bilgilere göre iPhone 8’in son zamanlardaki en gelişmiş iPhone telefonu olacağına işaret ediliyor. İşte iPhone 8’in özelliklerinden bazıları:

iPhone 8’de Hangi Özellikler Olacak Detayı

iPhone 8’in ekran boyutunun iPhone 7 ya da iPhone 7 plus boyutlarında olması beklenmektedir. Fakat 5.8-inç ara model ya da 5.8-inç OLED ve kavisli ekrana sahip olması da kuvvetle muhtemeldir. Elde edilen bir rapora göre de 5.8-inçlik model kavisli ekrana sahip olacağı için kullanılabilen dokunmatik alan da 5.2 inç olacaktır.

Kavisli ekranlarda kırılma durumunda ön cam değişimi malasef çok mümkün olmuyor, ekran değişimi yapılması gerekiyor.

iPhone 8’de Cam Tasarım

Yeni iPhone’nun bir tek kenarlarının metal, kalan kısmının ise tamamen cam olması beklenmektedir.
Ayrıca iPhone 8’de kırmızı renk seçeneği de bulunacağı söylenmektedir. Bunun dışında yeni iPhone’larda beyaz rengin de bulunacağı söz konusudur.

iPhone 8’de Kablosuz Şarj

iPhone kullanıcılarını mutlu edecek haberlerden biri de kablosuz şarj özelliği olacaktır. Fakat bu kablosuz şarj aksesuarının telefon ile birlikte verilmeyip ayrı bir aksesuar olarak satılması beklenmektedir.

iPhone 8’de Ekrana Yerleştirilmiş Ana Ekran Tuşu

Ekran boyutunun küçülmesine neden olan ana ekran tuşunun yeni iPhone serisinde ekrana yerleştirilmiş olacağı öne sürülmektedir. Yani yeni modelde home tuşu dokunmatik olacak.
Ayrıca esnek OLED panelinin basınçtan deforme olmasını önlemek amacıyla, metal yapılı kısım film sensörünün altına yerleştirilerek daha sağlam yapısal destek sağlanmış olacaktır. Apple, film sensörü daha yüksek duyarlılık sunduğundan dolayı daha kaliteli 3D Touch kullanımı sağlamak için FPCB sensöründen film sensörüne geçilebilir.

iPhone 8’in Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Daha önce piyasaya sürülmüş olan iPhone modellerine bakılarak iPhone 8’in çıkış fiyatı hakkında bir yorum yapmak mümkün olacaktır.

iPhone modellerinin çıkış fiyatları şu şekildedir:

iPhone 5 : 529 €

iPhone 6 : 539 €

iPhone 7 : 599 €

iPhone 8 fiyatı bilinmiyor.

iPhone 8’de Hangi Özellikler Olacak İletişim

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

Tıkla WhatsApp’tan Yaz.

Adres Tarifi :

Kartal Merkezde(çarşıda) Bankalar Cad. Yapı kredinin hemen arka sokağındayız.

Diğer tüm apple iphone modellerinin tamiri için iletişim sayfamızdan adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Profesyonel cep telefonu tamiri hizmeti almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyat garantisiyle uzun yıllardır hizmet veren Teknikfon ekibi sizleri telefonunuza en kaliteli ve en son teknoloji ürünlerle tamirini yaparak hızlı bir çözüm sunmaktadır. Sadece ekran değişimi, cam değişimi konularında değil diğer tüm hata ve sorunlarda da bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.