iPhone Dokunmatik Entegresi | Apple Teknik Servis

iPhone Dokunmatik Entegresi

iPhone Dokunmatik Entegresi

iPhone Dokunmatik Entegresi

iPhone Dokunmatik Entegresi Nedir?

Özellikle iPhone 5, 6 ve 6 Plus telefonlarda görülen iPhone dokunmatik entegresi arızaları telefonunuzda dokunmatik basmaması sorunlarına neden olmaktadır.  Ekranınızın üst kısmında oluşan ve kastığınızda gidip gelen karelenmeler oluşmaktadır.  Kısmi dokunmatik sorunlarınızın ana sebeplerinden biri olan bu sorunları bir çok teknik servis anlamamakta ve ekran değişmesi gerektiğini söylemektedir.

Genellikle darbe kaynaklı oluşan bu sorunlarda anakart üzerinde bulunan ekran mikroçip arızalanmaktadır. Anakart üzrindeki parça değişimi ile ancak düzeltilebilen bu sorunun servisimizce düzeltilmesi mümkündür. Ekran değişimi sorunu çözmeyecektir.

iPhone Dokunmatik Entegresi

Dokunmatik Entegresi Olan Telefonu Değiştirmek Gerekir mi?

 

Tabiki hayır bu sorun için telefonunuzu değiştirmenize gerek yok. Entegre değişimi her ne kadar zor olsa ve anlaşılması zor bir problem gibi görünse de değişiminden sonra cihazlarınızı daha önceki kullanım deneyimi ile kullanmaya devam edeceksiniz. Genellikle iPhone 6 ve 6 Plus telefonlarda görünen bu sorunuzu cihaz değişrtirmeden çok uygun fiyatlara tamiri mümkündür.

 

iPhone Dokunmatik Entegresi Garanti Kapsamına Girer mi? 

iPhone Dokunmatik Entegresi sorunları daha çok darbe kaynaklı olduğu için garanti kapsamına girmeyecektir. Apple sizden muhtemelen cihaz anakart veya cihaz değişimi talep edecektir. Serviste bu kadar yüksek meblağlar ödemek yerine çok daha ucuza yaptırabilirsiniz.

İşlem süresi iphone modelinize göre değişkenlik gösterirken tahmini olarak bir iş günü içerisinde  sürmekte ve servis yoğunluyla ilgili olarak değişim göstermektedir. En doğru servis süresini aşağıdaki Whatsapp numaramızdan yada telefon numaramızdan bize ulaşım sağlayarak öğrenebilirsiniz.

Servisimize Türki’yenin her yerinden Yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderim sağlayabilir ve cep telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz.Yurtiçi Kargo ücretsiz anlaşma kodumuzu kargo poşetinin alıcı kısmına yazarak servismize gönderebilirsiniz.Simkartınızı telefondan çıkararak göndermenizi rica ederiz.

Whatsapp

İletişim

ULAŞIM VE YOL TARİFİ BİLGİLERİ İÇİN İLETİŞİM SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

SERVİS MERKEZİMİZ İSTANBUL KARTAL’DADIR.

Teknik servisimizde iphone tamiri yada herhangi bir cep telefonu tamiri yaptırmak için gönderim sağlayabilirsiniz.Telefonunuzu size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine gidip alıcı kısmına kurumsal anlaşma numaramız 147 339 934  yazmanız yeterli olacaktır ve bilgilerimiz otomatik çıkacaktır.

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

    Bir cevap yazın

    Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.