iPhone Kasa Değişim - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

iPhone Kasa Değişim

iPhone Kasa Değişim

iPhone Kasa Değişim

iPhone kasa değişimi fiyatından ziyade gerçektende ciddi bir işcilik isteyen ve kasa değiştirme sırasında sökülen parçaların tekrar yerine oturtulurken oldukça hassasiyet gerektiren bir işlemdir. iPhone 6 kasa değişimi yada iPhone 7 kasa değişimi farketmeksizin tüm iphone kasa değişimi işlemleri tecrübe gerektiren ve profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılmaya çalışıldığında kasa sorunundan başka iphone arızalarına yol açacak bir işlemdir.

iPhone Kasa Değişim

iPhone Kasa Değişim

iPhone kasa değişiminde piyasada bir çok yansanayi kasa modeli bulunmaktadır ,bu kasalar telefonunuza otursa bile iphone kasa değişimini yaptırdıktan sonra telefonunuzda kasılma , ekranın gidip gelmesi bazen şarj sorunları bazen de kulaklık arızaları gibi çok çeşitli iphone arızalarına yol açmaktadır. iPhone 6 kasa değişiminde özellikle dikkat edilmesi gereken yeni takılacak kasanın orjinal yada orjinal kalitesinde bir kasa olmasıdır. Çünkü yan sanayi kasalar telefonunuzun anakartının kasılmasına yada diğer parçaların kasılmasına ve temassızlık gibi arızaların belirmesiyle telefonunuzda çok daha farklı arızaların oluşmasına sepeb olur.

3E teknik servis iphone kasa değişiminde uzman ve 1500+ iphone modelinin kasa değişimi yapmış durumdadır.Hali hazırda stoklarımızda genellikle bulunan kasalar aşağıda listelenmiştir. Servisimize gelmeden önce bize telefon ile ulaşarak renk konusunda ve iphone kasa değişim fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz iphone kasa fiyatları yada iphone kapak fiyatları modele renge ve orjinal yada orjinal A kalite ürünlere göre değişim göstermektedir.

iPhone Kasa Değişimini Sıklıkla Yaptığımız Modeller

  • iphone 5 orjinal ve A kalite kasa değişimi
  • iphone 5S orjinal ve A kalite kasa değişimi
  • iphone 6 orjinal ve A kalite kasa değişimi
  • iphone 6S orjinal ve A kalite kasa değişimi
  • iphone 6 PLUS orjinal ve A kalite kasa değişimi
  • iphone 6s PLUS orjinal ve A kalite kasa değişimi
  • iphone 7 orjinal ve A kalite kasa değişimi
  • iphone 7 PLUS orjinal ve A kalite kasa değişimi

Teknik servisimizde yukarıdaki modellerin stok durumları renklerine ve modellere göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için bizi aramanız halinde iphone kasa değişimi hakkında bilgi alabilirsiniz ve telefonunuzun modelinin kasası stoklarda tükenmiş olsa bile en geç 3 iş günü içerisinde tedriği ve montajı sağlanabilir.

iPhone Kasa Değişim İletişim

Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul

Telefon : 0216 353 71 58 WhatsApp : 0542 353 71 58

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

Tıkla WhatsApp’tan Yaz.

Adres Tarifi :

Kartal Merkezde(çarşıda) Bankalar Cad. Yapı kredinin hemen arka sokağındayız.

Diğer tüm apple iphone modellerinin tamiri için iletişim sayfamızdan adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Profesyonel cep telefonu tamiri hizmeti almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyat garantisiyle uzun yıllardır hizmet veren Teknikfon ekibi sizleri telefonunuza en kaliteli ve en son teknoloji ürünlerle tamirini yaparak hızlı bir çözüm sunmaktadır. Sadece ekran değişimi, cam değişimi konularında değil diğer tüm hata ve sorunlarda da bizlere ulaşabilirsiniz.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 7 votes
Brand Name
iPhone
Product Name
iPhone Kasa Değişimi
Price
TL 199
Product Availability
Available in Stock

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.