iPhone Ön Cam Değişimi - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone Ön Cam Değişimi

Telefon piyasasına girdiği andan itibaren dengeleri değiştiren Apple şirketine ait iphone markasının, cam kırığının kullanıcı hatası kabul edilip garanti kapsamına alınmaması, kullanıcılarının mağduriyetine sebep olmuştur. Sizlerin bu mağduriyetini giderebilmek adına İstanbul Kartal ilçesinde servis imkânı sunuyoruz. iPhone Ön Cam Değişimi

  iphone cam değişim işlemini Türkiye’ de ilk yapan servislerden olmamız sebebiyle, piyasadaki telefon hizmeti veren kurumlara göre daha fazla tecrübe edinmemizi sağlamıştır. 3E teknik servis olarak tamirat işlemini fabrikasyon haline getirip, kaliteli telefon kullanma isteğinde olan tüm vatandaşlarımızın iletişimini sürdürmesini sağlıyoruz. Bu işlemi yurt dışından ithal ettiğimiz özel malzemeler ile yapıyoruz. Telefon ekranının kırılması sorunlarının neredeyse tamamı kullanıcı hatası kapsamında değerlendirilmektedir.

iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone Ön Cam Değişimi

Bu sebeple garanti kapsamına girmemektedir. Bu soruna çözüm olarak; telefon piyasasına göre çok daha uygun ücretle tamir işlemini gerçekleştirip, telefonunuzun ilk günkü haline kavuşmasını sağlıyoruz. iPhone 6 telefon sahibiyseniz ve cep telefonunuzu düşürme, çarpma sonucu ekranını kırdıysanı. Bulabileceğiniz en uygun iphone 6 ön cam değişimi işlemini gerçekleştireceğimizi iddia ediyoruz. Ön cam elektriksel bağlantısı olmayan bir parçadır. Ön cam ekranı korur ve görsel bütünlüğü tamamlar. Yani değişim işleminden sonra telefonunuzda görüntü kalitesi yada veri kaybı olmaz.

Eğer telefon dokunmatiği algılıyor ve ekran görüntüsü mevcut ise, ekranı değiştirmenize gerek yok. Aksi durum söz konusuysa ön cam değiştirilmelidir. Ön cam değiştirme işlemi sayesinde 119 TL gibi uygun bir ücret karşılığında telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. Sizlerden iphone ekran değişimi talebinde bulunan ve hiçbir tecrübesi olmayan teknik servisler, cebinizden 350-400 TL aralığındaki miktarın çıkmasına yol açacaktır.

iPhone Ön Cam Değişimi NEDEN SİZİ TERCİH ETMELİYİM?

3e iPhone Teknik Servis  olarak tamir işlemini bir çok teknik servis  gibi eski yöntemler kullanmak yerine yerine fabrikasyon ve en son teknoloji ile sunuyoruz. iPhone markasının tamirat işlemlerini ilk yapan servislerden biri olmamız sebebiyle; piyasadaki diğer servis hizmetlerinden daha çok deneyim sahibi olduğumuzu iddia ediyoruz. Bu iddiamız servis hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimiz ile tasdik edilebilir. Tamiratı mümkün olan iphone cep telefonlarına, kârımızı arttırmak adına yeni ekran değişimi talep etmiyoruz.

Kendi iş yükümüzü arttırarak iphone ön cam değişim hizmetini uyguluyoruz. Yani sizlerden 400 TL talep etmek yerine 119 TL ile yetinmeyi tercih ediyoruz. Üstelik cam değişimi hizmetimiz en çok talep gören işlemlerden birisidir. İş ahlakımız gereği müşterimizden hak ettiğimiz ücreti talep ediyoruz. Daima sizleri güler yüzlü karşılayan tecrübeli personelimiz ve fabrikasyon hizmetlerimiz sayesinde servisimizden mutlu bir şekilde ayrılacağınızdan eminiz.

iPhone Ön Cam Değişimi İletişim

İstanbul’ da ikamet eden müşterilerimiz servisimize gelip telefonlarını elden teslim edebilirler. İstanbul ilinden gelecek müşterilerimizin gelmeden önce 0216 353 71 58 numaradan veya 0542 353 71 58 cep numarasından arayıp randevu alması, tamirat işlemleriniz için daha az zaman kaybetmenizi sağlayacaktır. İstanbul dışında yaşayıp tamirat işlemlerinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz, Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/A adresine cep telefonlarını kargolayabilirler. Yurtiçi kargo anlaşma numarımızı vererek herhangi 147339934 herhangi bir Yurtiçi kargo şubesinden ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

Tıkla WhatsApp’tan Yaz.

Adres Tarifi :

Kartal Merkezde(çarşıda) Bankalar Cad. Yapı kredinin hemen arka sokağındayız.

Diğer tüm apple iphone modellerinin tamiri için iletişim sayfamızdan adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Tamirat sonunda servisimiz istenilen adrese cep telefonunuzu ücretsiz olarak  gönderecekdir. Teknik servisimiz hakkında bilgi edinmek isteyen müşterilerimiz sitemizi inceleyerek ya da irtibat numaralarından ulaşarak bilgi alabilirler.

 

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.