İPHONE SE 2 EKRAN DEĞİŞİMİ | Teknikfon - Cep Telefonu Tamir Servisi

İPHONE SE 2 EKRAN DEĞİŞİMİ

İPHONE SE 2 EKRAN DEĞİŞİMİ

İPHONE SE2 ekran değiştirilmesi hakkında detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.Yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

İphone SE2 ekran kırıldığında değişimi ortalama 1 saat almaktadır ve fiyatı 499 TL’dir.Uygun fiyatlı iphone alternatifi olarak piyasaya sunulucak olan iphone SE2 modeli bir önceki modeli sayılan iphone SE ile hemen hemen aynı özellikleri taşıyor ekran farklılığı olarakda amoled yapıda olması beklenen iphone SE2 modelinin ekranı cihazın daha ekonomik olmasıyla alaklı olarak uygun fiyatlı olması mümkün gözüküyor.Haliyle bu durum yedek parça fiyatlarına yansıdığından iphone SE2 ekran değişimi fiyatıda düşük ve oldukça bir rakam olması muhtemel gözüküyor.Yukarıda yazdığımız ipphone SE2  ekran fiyatı tahmini olup 2018 3. Çeyreğinde piyasaya sunulması beklenen modelin satışa başlaması ardından netlik kazanacaktır.İPHONE SE2 MODELLERİ

İPhone SE 2 EKRAN DEĞİŞİMİ SÜRESİ NE KADAR ?

Tahmini olarak bu değişim süresi diğer iphone se standartlarından çok farklı olmayacaktır.Maksimum 1-2 saati bulan bir zaman diliminde iphone SE 2 telefonunuzun ekranı değiştirilerek uygun fiyatla size sunulacaktır.Herzaman kulllandığımız orijinal kalitesinde yedek parça ve orijinal yedek parça hizmetlerimiz sayesinde ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimize fiyat alternatifleri sunmaktayız.

İPHONE SE 2 ÖN CAM DEĞİŞİMİ OLUCAKMI ?

İphone SE 2 ön cam değişimi işlemi yine iphone 5s modellerinde olduğu gibi ön camın değiştirilebileceği tahminlerimiz arasında eğer apple iphone se 2 modelinde farklı bir ekran yapısına(AMOLED EKRAN) geçerse çok küçük bir ihtimalle ayrılmaya bir bütün halinde lcd üretirse malasef bu modelde ön cam değişimi yapılmayacaktır.Ama yine tahminlerimize göre maliyeti arttırdığından dolayı bu işlem yine aynı standartlarda OCA’lı ön camın ekrana yapışmasıyla tek bir ekran formu oluşturulacağı yine kuvvetli tahminlerimiz arasında bulunmaktadır.

Özellik olarak iphone 7 standartlarında A10 yonga seti kullanılması beklenen modelde muhtemel hız artışı da söz konusu olacaktır.Kısaca özetlemek gerekirse Apple kullanıcılarına uygun fiyatlı model sunma alternatifi olarak ürettiği iphone se2 modelin ekranının kırıldığında da değişim fiyatı oldukça düşük olmasını bekliyoruz.

Diğer tüm apple iphone modellerinin tamiri için iletişim sayfamızdan adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

    Bir cevap yazın

    Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.