iPhone SE 2 Ekran Değişimi - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

iPhone SE 2 Ekran Değişimi

iPhone SE 2 Ekran Değişimi

iPhone SE 2 Ekran Değişimi

İPHONE SE2 ekran değiştirilmesi hakkında detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır. Yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz. İphone SE2 ekran kırıldığında değişimi ortalama 1 saat almaktadır ve fiyatı 499 TL’dir. Uygun fiyatlı iphone alternatifi olarak piyasaya sunulucak olan iphone SE2 modeli bir önceki modeli sayılan iphone SE ile hemen hemen aynı özellikleri taşıyor ekran farklılığı olarakda amoled yapıda olması beklenen iphone SE2 modelinin ekranı cihazın daha ekonomik olmasıyla alakalı olarak uygun fiyatlı olması mümkün gözüküyor. Haliyle bu durum yedek parça fiyatlarına yansıdığından iphone SE ekran değişimi fiyatı da düşük ve oldukça bir rakam olması muhtemel gözüküyor. Yukarıda yazdığımız iphone SE2  ekran fiyatı tahmini olup 2018 3. Çeyreğinde piyasaya sunulması beklenen modelin satışa başlaması ardından netlik kazanacaktır. iPhone SE 2 Ekran Değişimi

iPhone SE 2 Ekran Değişimi Hakkında

Yaşanılan hayat gösteriyor ki; artık herkesin evet gerçekten herkesin telefon kullandığı bir dönemdeyiz. Üstelik öyle ki kişilerin artık bir değil birden fazla telefon kullandığını biliyoruz. Akıllı telefonlar hayatımızın her yerinde birçok işimizi halledebileceğimiz mini bilgisayarlarımız haline geldi. Akıllı telefonlarda da dünya ve sektör hakimiyetini Apple, iPhone marka telefonlarıyla sürdürüyor. iPhone SE 2 telefonları modern dizaynının haricinde kolay ve sorunsuz işletim sistemleriyle bir çoğumuzun vazgeçilmez tercihi. Her ne kadar İPhone marka telefonlar muhteşem bir işletim sistemine sahip olsa da telefonlarımız sadece sistemsel olarak değil fiziksel olarak da zarar görüp arızanabiliyor. Teknikfon olarak en fazla karşılaştığımız sorunlardan biri de hiç şüphesiz ekran problemleri. iPhone  ekran değişimi konusunda sizlere uzun yıllardır Kartal’da bulunan iş yerimizde hizmet veriyoruz. Bizlere +90 542 353 71 58 ve +90 216 353 71 58 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Diğer harita vb. Gibi iletişim bilgilerimize bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

iPhone telefonlarında ekran değişimi genel olarak ekran kırılması yüzünden yapılmaktadır. Çarpma, düşme veya darbe sonucunda iPhone SE 2 ekran kırılması sorunuyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

"<yoastmark

iPhone SE Ekran Değişimi SÜRESİ NE KADAR ?

Tahmini olarak bu değişim süresi diğer iphone se standartlarından çok farklı olmayacaktır.Maksimum 1-2 saati bulan bir zaman diliminde iphone SE 2 telefonunuzun ekranı değiştirilerek uygun fiyatla size sunulacaktır.Herzaman kulllandığımız orijinal kalitesinde yedek parça ve orijinal yedek parça hizmetlerimiz sayesinde ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimize fiyat alternatifleri sunmaktayız.

İPHONE SE 2 ÖN CAM DEĞİŞİMİ OLACAK MI ?

İphone SE 2 ön cam değişimi işlemi yine iphone 5s modellerinde olduğu gibi ön camın değiştirilebileceği tahminlerimiz arasında eğer apple iphone se 2 modelinde farklı bir ekran yapısına(AMOLED EKRAN) geçerse çok küçük bir ihtimalle ayrılmaya bir bütün halinde lcd üretirse malasef bu modelde ön cam değişimi yapılmayacaktır.Ama yine tahminlerimize göre maliyeti arttırdığından dolayı bu işlem yine aynı standartlarda OCA’lı ön camın ekrana yapışmasıyla tek bir ekran formu oluşturulacağı yine kuvvetli tahminlerimiz arasında bulunmaktadır.

Özellik olarak iphone 7 standartlarında A10 yonga seti kullanılması beklenen modelde muhtemel hız artışı da söz konusu olacaktır.Kısaca özetlemek gerekirse Apple kullanıcılarına uygun fiyatlı model sunma alternatifi olarak ürettiği iphone se2 modelin ekranının kırıldığında da değişim fiyatı oldukça düşük olmasını bekliyoruz.

iPhone SE 2 Ekran Değişimi İletişim

Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul

Telefon : 0216 353 71 58 WhatsApp : 0542 353 71 58

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

Tıkla WhatsApp’tan Yaz.

Adres Tarifi :

Kartal Merkezde(çarşıda) Bankalar Cad. Yapı kredinin hemen arka sokağındayız.

Diğer tüm apple iphone modellerinin tamiri için iletişim sayfamızdan adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Profesyonel cep telefonu tamiri hizmeti almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyat garantisiyle uzun yıllardır hizmet veren Teknikfon ekibi sizleri telefonunuza en kaliteli ve en son teknoloji ürünlerle tamirini yaparak hızlı bir çözüm sunmaktadır. Sadece ekran değişimi, cam değişimi konularında değil diğer tüm hata ve sorunlarda da bizlere ulaşabilirsiniz.

Diğer tüm apple iphone modellerinin tamiri için iletişim sayfamızdan adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.