iPhone XR Ekran Değişimi | Kartal Apple Teknik Servis

iPhone XR ekran değişimi

iPhone XR ekran değişimi

iPhone XR ekran değişimi

iPhone XR ekran değişimi hakkında detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır. Yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

İphone XR ekran kırıldığında değişimi ortalama 1 saat almaktadır. Uygun fiyatlı iphone alternatifi olarak piyasaya sunulacak olan iphone XR modeli beraber tanıtıldığı XS ve XS Max modellerden daha faklı olarak tasarlandı. Cihazın en önemli özelliği ise fiyatının diğer modellere göre daha uygun olmasıdır. Liquid Retina HD ekran kullanılarak üretilen modelli daha uygun olmasının sebebidir. Bu duum yedek parça fiyatlarına yansıdığından iphone XR ekran değişimi fiyatı da nispeten daha uygun olması beklenmektedir.

iPhone XR ekran değişimi

iPhone XR ekran değişimi

İPhone XR EKRAN DEĞİŞİMİ SÜRESİ NE KADAR ?

Tahmini olarak bu değişim süresi diğer iphone X modelleri standartlarından çok farklı olmayacaktır. Maksimum 1-2 saati bulan bir zaman diliminde iphone XR telefonunuzun ekranı değiştirilerek uygun fiyatla size sunulacaktır. Her zaman kullandığımız orijinal kalitesinde yedek parça ve orijinal yedek parça hizmetlerimiz sayesinde ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimize fiyat alternatifleri sunmaktayız.

İPHONE XR ÖN CAM DEĞİŞİMİ OLACAK MI ?

İphone XR ön cam değişimi işlemi yine iphone X modellerinde olduğu gibi ön camın değiştirilebilecektir. Ama yine de maliyeti arttırdığından dolayı bu işlem yine aynı standartlarda OCA’lı ön camın ekrana yapışmasıyla tek bir ekran formu oluşturulacağıdır..

Apple’ın yeni yonga setinin kullanıldığı modelde muhtemel hız artışı da söz konusu olacaktır. Kısaca özetlemek gerekirse Apple kullanıcılarına uygun fiyatlı model sunma alternatifi olarak ürettiği iphone XR modelin ekranının kırıldığında da değişim fiyatı diğer modellere göre oldukça düşük olacaktır.

Size Telefonumu Nasıl Gönderbiliriz. 

3E Teknik Servis iPhone Tamir Merkezi İstanbul Kartal’dadır.

Türkiye’nin her yerinden iphone Xs telefonunuzu yada diğer iphone modelleride dahil olmak üzere, tamir için iphone teknik servisimize gönderebilirsiniz. Kargo gönderimi ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ile yapabilirsiniz. Ücretsiz gönderi kodumuz 147339934 dür. Herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesinden bu kod ile servisimize tamir için ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

3E iPhone Teknik Servis Adresi

Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul

Telefon : 0216 353 71 58   WhatsApp : 0542 353 71 58

Adres Tarifi :

Kartal Merkezde(çarşıda) Bankalar Cad. Yapı kredinin hemen arka sokağındayız.

Diğer tüm apple iphone modellerinin tamiri için iletişim sayfamızdan adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

    Bir cevap yazın

    Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.