iPhone Xs Cam Değişimi | Apple Kartal Teknik Servis

iPhone Xs Cam Değişimi

iPhone Xs Cam Değişimi

iPhone Xs Cam Değişimi

Apple iPhone Xs Cam kırılmalarında ekranınızı değiştirmek yerine camınızı değiştirmeniz yeterli olacaktır. Cam değişimi için önemli şart erkanda görüntü olması ve dokunmatik aktif çalışıyor durumda olmasıdır. Böyle durumlarda ekran değişimi yerine cam değişimi yeterli olacaktır.

iPhone Xs Cam Değişimi

iPhone Xs Cam Değişimi

iPhone Xs Cam değişimi işlemi sırasında orijinal ekranınız ve dokunmatiğiniz değişmeden sadece camın değişmesi yeterli olacaktır. Kırık olan ekran camınızın ne görüntüde nede dokunmatikte etkisi dokunmamaktadır. Ekran camı ana ekranı koruyan bir jelatin gibi düşünün bu yüzden ekran değişimi ekranınızı etkilemeyecektir.

Genellikle darbe kaynaklı kırılan camlarınızın değişimleri ortalama 5-6 saat sürmektedir. Konusunda uzman ve mesleki yeterlilik belgesine sahip uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen cam değimi işlemi sonrasında kırılmadan önceki hali ile kullanmaya devam edeceksiniz.

iPhone Xs Cam değişimi için ayıracağınız vaktiniz yok ise veya İstanbul dışında bir yerde iseniz. Yurtiçi kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. 147339934 anlaşma numarası ile telefonunuzu bizlere ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz.

Size Telefonumu Nasıl Gönderbiliriz.

3E Teknik Servis iPhone Tamir Merkezi İstanbul Kartal’dadır.

Türkiye’nin her yerinden iphone Xs telefonunuzu yada diğer iphone modelleride dahil olmak üzere, tamir için iphone teknik servisimize gönderebilirsiniz. Kargo gönderimi ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ile yapabilirsiniz. Ücretsiz gönderi kodumuz 147339934 dür. Herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesinden bu kod ile servisimize tamir için ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

3E iPhone Teknik Servis Adresi

Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul

Telefon : 0216 353 71 58 WhatsApp : 0542 353 71 58

Adres Tarifi :

Kartal Merkezde(çarşıda) Bankalar Cad. Yapı kredinin hemen arka sokağındayız.

Diğer tüm apple iphone modellerinin tamiri için iletişim sayfamızdan adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

    Bir cevap yazın

    Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.