Samsung A6 Plus Ekran ve Cam Değişimi - TeknikFon

Samsung A6 Plus Ekran ve Cam Değişimi

Samsung A6 Plus Ekran ve Cam Değişimi

Samsung A6 plus ekran ve cam değişimi konusu kullanıcıların çoğunun en fazla hakkında incelemeler yaptıkları konular arasında kendine yer buluyor. Çünkü artık insanların büyük bir kısmı telefon tercihlerini ağırlıklı olarak akıllı cep telefonlarından yana yapıyorlar. Dolayısıyla telefonlarını kullanırken karşı karşıya kalacakları olumsuzluklar onların kullanımları esnasında istedikleri performansı elde edememeleri anlamına geliyor.

Cep Telefonlarında Cam ve Ekran Değişimi İşlemi Nasıl Yapılır?

Cihazların ekranlarında ve camlarında ortaya çıkan sorunların çözümü hakkında bilgi sahibi olmadan önce bu ikisinin çok farklı aksamlar olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Cihazınızın ön camında yalnızca kırılma ve çatlama varsa ortaya çıkan sorun sizin cihazınızı kullanmanızı engellemiyorsa, cam değişim işlemi yeterli olacaktır. Bu işlem için özel cihazlarımızı kullanarak yaklaşık 1 2 saat içerisinde teknik ekibimiz değişim işlemini yapmaktadır. Bu esnada ise cihazınızda fiziksel ya da kullanım ile alakalı herhangi bir sorun da meydana gelmemektedir.

Dokunmatiğin kullanılamaması, hayalet ekran görüntüsü, yatay ve dikey olarak ekranda kaymaların meydana gelmesi gibi durumlarda ise ekran değişim işleminin yapılması gerekmektedir. Ekran değişimi yapılırken işlemi yapacak kişinin deneyimi ise çok önemlidir. Çünkü genel olarak cihazın oldukça önemli parçaları ekranın altında yer almaktadır. Dolayısıyla değişim işlemi esnasında ortaya çıkacak olan en ufak bir hata ile beraber cihazın kullanımında sorunlar kendini gösterecektir. Uzun yıllardır bu alanda deneyim sahibi olan personelimiz, yarın saatlik bir işlemin sonucunda eski ekran yeni ekran ile değiştirilmesini sağlayacaktır.

SamsungA6 Plus Ekran ve Cam Değişiminde Uygun Fiyat için Bizi Tercih Edin

Sahip olduğunuz cihazın ekran ve camında oluşan sorunları gidermek adına bizimle görüşerek teslim işlemini yapabileceğiniz gibi isterseniz kargo ile de cihazınızın gönderimini yapabilirsiniz. İşlemler sona erdiğinde gerekli testleri eksiksiz olarak yapmamızın sonrasında ise ücretsiz olarak size kargo ile gönderimini yapıyoruz. Samsung A6 Plus ekran değişimi ücretleri orijinal ekranlar için 550TL’dir.

İşlemlerin sonrasında yapılacak testler ile beraber cihazınızda en yüksek performansın ortaya koyulmasını sağladığımız için cihazınız size gelir gelmez sorunsuzca kullanmaya devam edebilirsiniz. Ücretsiz olarak temperli koruyucu taktığımız Samsung A6 Plus cam değişimi ücreti ise 150TL’dir.

Yazar hakkında

3E Teknik Servis administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.