Apple Watch Seri 1 42 MM Ekran ve Cam Değişimi - Teknikfon.com

Apple Watch Seri 1 42 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 1 42 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 1 42 MM ekran ve cam değişimi işlemleri, dikkatlice üzerinde durulması gereken ve her detayı son derece önemli olan işlemler arasında yer alıyor. Çünkü yapılacak işlemler esnasında ortaya çıkacak olan en ufak bir hata ile beraber yapılacak işlemler sonucu cihazınız istediğiniz performans ile çalışmayacaktır.

Siz de bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kalmadan cihazınızda ekran ya da cam değişimi yaptırmak adına hiç zaman yitirmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cihazdaki ekran ve cam sorunlarının en temel nedeni alacağı darbelerdir. Bu darbeler dış kısımdaki bölgesindeyse ve kullanıma engel değilse cam değişimi yapılır. Fakat dokunmatik alanda sorunlar ortaya çıktıysa ekran değişiminin yapılması gerekmektedir.

Apple Watch Seri 1 42 MM Ekran ve Cam Değişiminde Profesyonel İsimlerle Çalışın

Apple tarafından üretilmekte olan akıllı saatler oldukça fonksiyonel olduğu kadar hassas yapıya sahiptir. Dolayısıyla kullanım esnasında darbe alması, cihazın ekran ya da cam kısmında sorunların ortaya çıkması anlamına gelir. Bu durumda cihaz yalnızca fiziksel anlamda istenmeyen bir görüntü ile karşı karşıya kalmaz. Aynı zamanda cihazın kullanımı esnasında da performans düşüklüğünün ortaya çıkmasına neden olur. Apple Watch Seri 1 42 NM ekran değişimi ve cam değişimi çalışmaları ile beraber bu konuda yaşanan sorunların başarılı şekilde önüne geçilmesi de sağlanmış olmaktadır.

Apple Watch Seri 1 42 NM cam değişimi ya da ekran değişimi işlemleri esnasında bu parçaların gerek bulunduğu bölgeden sökülmesi gerekse yenisinin takılması işlemleri her zaman üzerinde dikkatlice durulması gereken işlemlerdir. Bu aşamada alanında yeterli deneyime sahip isimler ile iletişime geçmeniz, beraberinde çok daha etkili sonuçları getirmeyi de başaracaktır.

Apple Watch Seri 1 42 MM Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları Hakkında Merak Edilenler

Yapmış olacağınız Apple Watch Seri 1 48 MM ekran değişimi ücretleri araştırmasında fiyatların kendi içinde farklılık gösterebildiğini fark edebilirsiniz. Bunun temel nedeni ise sizlere hem A kalite hem de orijinal ekran seçeneklerini sizlere sunmamızdır. Ekran değişim fiyatları için bizlere ulaşınız.

Alanında uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen Apple Watch Seri 1 48 MM cam değişimi fiyatları ise 500TL olup 1 2 saat içerisinde işlem tamamlanarak cihazınız isteğinize bağlı olarak kargo ile ya da elden size teslim edilir.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.