Apple Watch Seri 2 38 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 2 38 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 2 38 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 2 38 MM ekran ve cam değişimi konusu, kasıtlı kasıtsız fark etmez cihazınızda ortaya çıkan sorunların çözümlerini içerisinde barındırmaktadır. Kolda yer alan bu cihazın ön kısmı darbelerden dolayı ciddi anlamda zarar görebilmektedir. Üstelik ekranda ortaya çıkan bu sorun yalnızca görsel anlamda sizleri etkilemiyor. Cam kısmında kırık ya da çatlak sorunu ortaya çıktığı zaman dokunmatik kısmı doğru performans ile kullanılamamaktadır. Böylesi durumlar ile karşı karşıya kaldığınız zaman yapmanız gereken tek şey ise bizimle iletişime geçmek olmalıdır.

Apple Watch Seri 2 38 MM Ekran ve Cam Değişiminde Dikkat Ettiklerimiz

  • Diğer akıllı saatlerde olduğu gibi Apple Watch Seri 2 38 MM konusunda da ekran ve cam değişimi ile alakalı pek çok kişinin aklında öncelikli olarak kalan şeylerden biri cihazın sıfırlanıp sıfırlanmayacağıdır. Cihazınızın bize ulaşmasından sonra gerçekleştirdiğimiz Apple Watch Seri 2 38 MM ekran değişimi esnasında telefon ile eşleştirme sonucunda var olan bilgilerin hiçbiri silinmez. Böylece akıllı saatinizi ekran ve cam değişimi işlemi sonrasında kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Apple Watch Seri 2 38 MM cam değişimi yapılmasından sonra ekran hassasiyeti, dokunmatik hızı, ekran parlaklığı ve çözünürlüğü ile alakalı herhangi bir şekilde performans düşüklüğü ortaya çıkmaz.
  • Ekran ve cam değişimini yapmış olduğumuz cihazlar, belirli bir süre boyunca tarafımızca garantilidir. Kırılma, sıvı teması gibi durumlar haricinde ortaya çıkacak olan sorunlar teknik ekibimiz tarafından ücretsiz şekilde karşılanmaktadır.
  • Değişim işlemi için tarafımıza cihazınızı kendiniz teslim edebileceğiniz gibi eğer isterseniz kargo ile gönderimini yapabilirsiniz. İşlemlerin yapılmasından sonra cihazınız isteğinize bağlı şekilde size teslim edilmektedir.

Apple Watch Seri 2 38 MM Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

Yapacağınız Apple Watch Seri 2 38 MM ekran değişimi fiyatları 550TL olup işlemlerin tamamı teknik personelimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Aynı x bandında olan Apple Watch Seri 2 38 MM cam değişimi ücretleri ile yapılan işlemlerde olduğu gibi gerçekleştirilecek çalışmalar sonucunda son kontroller yapılarak cihazınız teslim edilir.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.