Apple Watch Seri 3 38 MM Ekran ve Cam Değişimi - Teknikfon

Apple Watch Seri 3 38 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 3 38 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 3 38 MM ekran ve cam değişimi konusu bu tarzdaki cihazların kullanımının artması ile beraber kullanıcıların hakkında en fazla araştırma yaptıkları konuların başında geliyor. Çünkü darbe ya da sıvı teması gibi durumlardan sonra kendini gösteren kırık ve çatlak durumu çoğu zaman kullanıma da ciddi anlamda engel olabiliyor. Bunu bilen birçok kişi de bizimle iletişime geçerek ortaya çıkan bu sorunun kolaylıkla giderilmesini sağlayabilirler.

Birçok kullanıcının Apple Watch Seri 3 38 MM ekran değişimi ve cam değişimi işlemlerinin temelde aynı olduğu gibi hatalı bir düşüncesi bulunuyor. Böyle olunca da yalnızca ekran değişiminin gerektiği durumda bu konuda deneyimsiz isimler ile iletişime geçerek Apple Watch Seri 3 38 MM cam değişimi işlemini de yaptırarak ekstradan ücret ödemek zorunda kalıyorlar. Cihazın ön kısmında bulunan kırık ya da çatlak kullanım esnasında bir engel teşkil etmiyorsa, sadece cam değişiminin yapılması yeterlidir. İç kısımda kırılma veya çatlama olduğu zaman bu durumdan dokunmatik bölgesi de etkilenir. Dolayısıyla dokunmatik çalışmaz ve ekrana gelen görüntü de sorunlar meydana gelir. Bu durumda ise ekran değişiminin yapılması gerekmektedir.

Apple Watch Seri 3 38 MM Ekran ve Cam Değişimi için Uygun Ücretler

Günümüzde artık gelişen teknoloji ile beraber akıllı saat kullanımı ciddi anlamda artış göstermeye başladı. Dolayısıyla ekran ve cam konusundaki kırılmalar ile alakalı çalışmalar yapan isimlerin sayısı da ciddi anlamda arttı. Dolayısıyla en iyi fiyatı bulmak adına yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olmalıdır.

Bununla beraber Apple Watch Seri 3 38 MM cam değişimi ücreti ise 600TL olup gerek ekran gerekse cam değişim işlemleri sonrasında son incelemeler de yapılmaktadır. Böylece değişimi yapılan parçanın kullanım konusunda herhangi bir soruna neden olup olmadığı belirlenmekte ve gerekli kontroller yapılarak cihazınız size teslim edilmektedir.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.