Apple Watch Seri 4 40 MM Ekran ve Cam Değişimi - Teknikfon

Apple Watch Seri 4 40 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 4 40 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 4 40 MM ekran ve cam değişimi işlemleri aslında aynı görülen fakat iki farklı işlemdir. Akıllı saat incelemesi yaptığınız zaman da görebileceğiniz üzere bu ürünlerin dış kısımlarında cam, iç kısımlarında ise ekran yer almaktadır. Yani cihazınızda kırılma ya da çatlama sorunu baş gösterdiği zaman ilk olarak sorunun nerede olduğunun belirlenmesi gerekmektedir.

Apple Watch Seri 4 40 MM Ekran ve Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Akıllı cihazınızda ortaya çıkan sorunların doğru şekilde giderilmesi adına ilk olarak hasar tespit çalışması alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Cihazınızı bulunduğumuz yere kendiniz de getirebileceğiniz üzere eğer isterseniz kargo ile adresimize de gönderim yapabilirsiniz. Bize ulaşacak cihazınızın detaylı olarak incelenmesinin sonrasında ise sizi gerekli konularda bilgilendiriyoruz. Böylece Apple Watch Seri 4 40 MM ekran değişimi mi Apple Watch Seri 4 40 MM cam değişimi yapılacağı ile alakalı gerekli olan işlemlerin tamamını sizlere iletiyoruz. Gerek ekran gerekse cam değişimi işlemlerinde özel ekipmanların yanı sıra teknik ekibin deneyimi de son derece önemlidir.

Biz bu her iki detaya dikkat ederek akıllı cihazınızda ortaya çıkan ekran ve cam değişim işlemlerini her bir ayrıntının üzerinde durarak gerçekleştiriyoruz. Her iki parçanın değiştirilmesi işlemleri esnasında saatin içerisinde yer alan hiçbir parçaya zarar verilmemekte ve kullanım esnasında herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması adına da gerekli olan son kontrollerin tamamı da yapılacaktır.

Apple Watch Seri 4 40 MM Ekran ve Cam Değişimlerinde Fiyatlarımız Nedir?

Her bir adımın üzerinde özenle durarak yapmakta olduğumuz Apple Watch Seri 4 40 MM cam değişimi ücreti 700TL’dir. Apple Watch Seri 4 40 MM ekran değişimi fiyatları ise kullanılacak olan ekrana bağlı olarak değişim göstermektedir. Gerek orijinal gerekse A kalite olarak sizlere sunduğumuz ekranlar kullanım açısından sizlere hiçbir sorun çıkartmayacaktır. Gerekli kontrollerin yapılmasından sonra isteğinize göre elden teslim edilebileceği gibi adresinize ücretsiz bir şekilde de kargo ile gönderilir. Siz de böylece akıllı saatinizi kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.