Apple Watch Seri 4 44 MM Ekran ve Cam Değişimi - TeknikFon

Apple Watch Seri 4 44 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 4 44 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 4 44 MM ekran ve değişimi ile alakalı yapılacak olan çalışmalarda cihazınızı uzman kişilere emanet etmeniz son derece önemlidir. Oldukça hassas bir iç kısma sahip olan akıllı saatlerde tamir ve değişim işlemleri esnasında yapılacak olan en ufak bir hata ile beraber cihazınızın kullanımı konusunda çok ciddi sorunlar ortaya çıkabilecektir.

Bu tarzdaki olumsuz durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız, Apple Watch Seri 4 44 MM ekran değişimi ya da Apple Watch Seri 4 44 MM cam değişimi konusunda yılların deneyimine sahip olan bizler ile iletişime geçmeniz halinde mümkün olan en kısa süre içerisinde gerekli işlemler yapılarak akıllı saatinizi size teslim ediyoruz. 

Apple Watch Seri 4 44 MM Ekran ve Cam Değişiminde Süreç Nasıl İlerler?

Yapılacak olan ekran ya da cam değişim işlemleri öncesinde cihazınızı istediğiniz yöntem ile bize ulaştırabilirsiniz. Bu yöntemlerin biri cihazınızı bize kendiniz ulaştırmak iken ikincisi ise kargo ile gönderimi yapmanızdır. Cihazınızın bize ulaşması ile beraber ise öncelikli olarak inceleme işlemi tarafımızca deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Yapılan bu ön inceleme ile beraber değişim işleminin ekranda mı yoksa camda mı olacağı netleştirilir ve siz bilgilendirilirsiniz. Ekran veya cam değişimi ile alakalı sizden de onay işleminin alınması ile beraber ise kısa bir süre içerisinde gerekli görülen değişim işlemi son derece başarılı bir şekilde yapılacaktır. Cihazın kontrol işlemleri yalnızca değişim öncesinde değil sonrasında da tarafımızda gerçekleştirilir. Böylece cihazınız sorunsuz bir şekilde çalıştığı teyit edildikten sonra size teslim edilir.

Apple Watch Seri 4 44 MM Ekran ve Cam Değişimi Fiyatlarımız Nelerdir?

Dikkatli bir şekilde yapılması gereken ekran ve cam değişimi çalışmalarında kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyatları da size sunmaya her zaman özen gösteriyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde de görebileceğiniz üzere Apple Watch Seri 4 44 MM ekran değişim ücretleri orijinal ekranlar için x’tir. A kalite ekran değişiminde ücret değişebilmektedir. Apple Watch Seri 4 44 MM cam değişimi fiyatı ise x olup gerek ekran gerekse cam değiştirildikten sonra cihazınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.