Apple Watch Seri 5 44 MM Ekran ve Cam Değişimi - Teknikfon Servisi

Apple Watch Seri 5 44 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 5 44 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 5 44 MM ekran ve cam değişimi ile alakalı araştırmaların günümüzde artık çok daha sık hale gelmesindeki en büyük nedenlerin başında, akıllı cihazların hiç olmadığı kadar hayatımızda yer etmesidir. Öyle ki birçoğumuz bu cihazlar ile günlük yaşamını çok daha kolay bir hale getirmeyi başarıyor.

Apple akıllı saatler de yine üretilmeye başlandığı ilk günden bu yana pek çoğumuzun kolunda kendine yer buluyor. Böyle olunca da çarpma ya da sürtünme gibi durumlar ile karşılaşma sıklığı da ciddi anlamda fazla oluyor. Apple Watch Seri 5 MM ekran değişimi işleminin yanı sıra Apple Watch Seri 5 44 MM cam değişimi işlemi de yine araştırmanız gereken iki işlem olarak ön plana çıkıyor.

Apple Watch Seri 5 44 MM Ekran ve Cam Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cihazınız ile alakalı ekran ve cam değişimi yaptırmak istediğiniz zaman karşınıza çok fazla alternatifin çıkması son derece doğal. Fakat bu isimlerin hepsi akıllı saatlerinizde istediğiniz performansın sağlanmasına yardımcı olmuyor. Siz de böylesi durumlar ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz size aradığınız sonuçları verecektir. Gerek ekran gerekse cam değişimleri esnasında işlemleri yapan kişilerin deneyimi son derece önemlidir. Biz de bunu bilerek oluşturduğumuz deneyimli teknik ekibimiz ile beraber Apple marka akıllı saatler ile alakalı işlemleri son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İşlemler sırasında yalnızca cihazınızda değiştirilecek olan cam ve ekran değil aynı zamanda teçhizatlar da tamamen cihazlar için özeldir. Bu sayede cihazınıza gerek fiziksel gerekse performans anlamında herhangi bir sorun ortaya çıkmamaktadır.

Apple Watch Seri 5 44 MM Ekran ve Cam Değişiminde Ücretler

Farklı nedenlerden dolayı cihazınızda ortaya çıkan sorunları gidermek için sizlere sunmakta olduğumuz Apple Watch Seri 5 44 MM cam değişimi ücreti 950TL’dir. Değişim işlemi yapılacak ekran ve camlar tamamen ön incelemelerden geçerek cihazınıza takıldığı için aklınızda soru işareti kalmasına gerek olmamaktadır.

Yazar hakkında

gulfer administrator

1 yorum

Haluk YILMAZYayın tarihi10:51 am - Ara 2, 2021

Merhaba,
Apple watch 5 series 44mm saatimin camı elimden düşerek kırıldı, camı değiştirmek istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.

Adana da yaşıyorum. Size ancak kargo ile ulaşabilirim.
Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi çalışmalar,

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.