Apple Watch Seri 6 40 MM Ekran ve Cam Değişimi - TeknikFon Servisi

Apple Watch Seri 6 40 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 6 40 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 6 40 MM ekran ve cam değişimi işlemleri mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken işlemler olarak bilinmektedir. İç aksamı son derece hassas olan bu cihazlarda ekran ve cam değişimi yaptırmak istediğiniz zaman alanında uzman kişiler ile iletişime geçmemeniz durumunda ne yazık ki cihazınızı kullanmaya başlamanızdan kısa bir süre sonrasında farklı sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Biz de böylesi durumların ortaya çıkmasını engellemek adına gerekli işlemlerin tamamını büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz.

Apple Watch Seri 6 40 MM Ekran ve Cam Değişimi İşlemleri

Konu Apple Watch Seri 6 40 MM ekran değişimi ve cam değişimi olduğu zaman pek çok kişi bu iki parçanın da aynı olduğu düşüncesine sahip oluyor. Dolayısıyla ekran ya da Apple Watch Seri 6 40 MM cam değişimi işlemleri ile alakalı araştırmalarını da bu şekilde yapıyorlar. Gerçekte ise ekran ve cam birbirinden tamamen ayrı iki parçadır. Dolayısıyla cihazınızda ortaya çıkan sorunlarda ilk aşamada cihazınızın camında mı yoksa ekranında mı olduğunu belirleriz.

Sonraki aşamada ise cihazın sorun olan bölgesi ile alakalı değişim işlemleri eksiksiz olarak tarafımızca yapılacaktır. Ekran ya da cam değişimi fark etmez, cihazınız ile alakalı yaptığımız işlemler esnasında hem deneyimimizi hem de profesyonel teknik ekipmanlarımızı kullanıyoruz. Böylelikle siz de hiçbir sorunla karşılaşmadan cihazınızı kaldığınız yerden kullanıma devam edebileceksiniz.

Apple Watch Seri 6 40 MM Ekran ve Cam Değişimi İşlemleri için Fiyatlarımız

Yapmış olacağınız işlemler sonucunda Apple Watch Seri 6 40 MM cam değişimi ücreti ise 1000TL’dir. Ekran ve cam değişimi için cihazınızı kendinizi bize getirebilir ya da kargo ile gönderebilirsiniz. İşlemleri yapmamız sonrasında ise dilerseniz ücretsiz olarak tekrardan belirtmiş olduğunuz adrese göndertebiliriz. Böylece siz de cihazınız size ulaştıktan sonra istediğiniz gibi telefonunuz ile entegre şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.