Apple Watch Seri 6 44 MM Ekran ve Cam Değişimi - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

Apple Watch Seri 6 44 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 6 44 MM Ekran ve Cam Değişimi

Apple Watch Seri 6 44 MM cam ve ekran değişimi hakkındaki araştırmalar günümüzde oldukça ciddi anlamda artmaya başladı. Bunun başlıca sebebi artık akıllı cihazların hayatımızda çok daha fazla yer etmesidir. Pek çok işlemimizi şimdilerde akıllı cihazları kullanarak yapıyoruz. Apple cep telefonunu tercih eden insanlar da bu cihazlar ile uyumlu saatleri sıklıkla kullanıyorlar. Bu saatlerin kullanımı esnasında ise darbe, sürtünme, sıvı teması gibi etkenlerden dolayı çizikler ya da kırıklar söz konusu olabiliyor. Bu aşamada ise devreye biz giriyor ve başta Apple Watch Seri 6 44 MM ekran değişimi olmak üzere gerekli olan çalışmaların hepsini eksiksiz şekilde yapıyoruz.

Apple Watch Seri 6 44 MM Ekran ve Cam Değişiminde Neler Yapıyoruz?

Yapmış olacağımız Apple Watch Seri 6 cam değişimi ve ekran değişimi işlemleri öncesinde cihazınızı ayrıntılı bir şekilde inceliyoruz. Gerçekleştirilmekte olan bu ön inceleme sayesinde cihazın kullanımına engel olan sorunların başarılı şekilde giderilmesi de mümkün hale gelmiş oluyor. Sorunun net bir şekilde belirlenmesi ile beraber ise daha sonrasında ise sıra değişim işlemlerine geliyor. Bu aşamada alanında deneyimli isimlerimiz cihazınızdaki ekran ya da camın değiştirilmesi adına her bir detayın üzerinde özenle duruyor. Böylelikle gerek performans gerekse fiziksel anlamda herhangi bir olumsuz durumun ortaya çıkmasını da engellemiş oluyoruz.

Apple Watch Seri 6 44 MM Ekran ve Cam Değişimindeki Fiyatlarımız

İlk olarak yapılmaya başlandığı dönemlerde Apple Watch Seri 6 ekran değişimi fiyatları daha yüksek bir yelpazeden sizlere sunuluyordu. Biz ise ilk olarak bu işlemleri yaptığımız günden bu yana uygun fiyatları sizlere sunmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu çalışmalar doğrultusunda da Apple Watch Seri 6 cam değişimi ücreti ise 1100TL’dir. Siz de en uygun fiyatlara profesyonel şekilde hizmet almak istiyor fakat bu aşamada en iyi sonuçları nasıl elde edebileceğinizi bilemiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz sizlere isteklerinizi en iyi şekilde vermemizi sağlayacaktır. Bizimle iletişime geçmeniz halinde kısa bir sürede gerekli işlemlerin hepsi eksiksiz olarak yapılmış olacaktır.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.