Huaewi Ahize Değişimi - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

Huaewi Ahize Değişimi

Huaewi Ahize Değişimi

Huawei ahize değişimi konusu birçok kişinin kendi kendilerine dahi yapacaklarını düşündükleri ancak sonunda daha büyük sorunlarla karşılaşabilecekleri bir konu. Günümüzde üretilerek insanların kullanımına sunulan Huawei akıllı cihazlar incelendiği zaman da görülebileceği üzere bu cihazların iç kısımlarında yer alan parçalar birbiri ile oldukça karışık olarak bağlantılı haldedir. Dolayısıyla yapılacak cihaz açma işleminde dahi en ufak bir hatanın yapılması, cihazın içindeki başka bir parçaya zarar verebilecektir.

Cihazda görüşme esnasında karşı tarafa ses gitmesi ya da karşıdan gelen sesin cızırtılı şekilde ulaşması, Huawei ahize değişimi gerektiren bir durumdur. Ahizenin kir ya da toz ile kaplanması bu soruna neden olmaz. Aynı zamanda ahize bölgesinin oksitlenmesi, buraya sıvı temasının olması gibi etkenlerden dolayı da bölgede sorunlar meydana gelmeye başlar. Böylesi durumlarda ise ahizenin değiştirilmesi gerekecektir.

Huawei Ahize Değişimi Nasıl Yapılır?

Yapılacak olan işlem öncesinde cihazın ayrıntılı olarak incelenmesi gerekmektedir. Çünkü bu sayede hangi adımların atılacağı netleştirilecek ve kısa bir süre içerisinde de değişim işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır. Cihazın açılması, eski ahizenin çıkartılıp yerine yenisinin takılması ve daha sonrasında cihazın tekrardan kapatılması esnasında herhangi bir zarar verilmeyecektir. Çünkü uzmanlarımız deneyimli olmalarının yanı sıra doğru ekipmanları işlemler esnasında kullanırlar. Böylece ortaya oldukça başarılı sonuçların çıkması sağlanmış olur.

Huawei Ahize Değişimi Fiyat Belirleme

Ahize değişim işlemleri için cihazınızı teknik servisimize kendiniz getirebilirsiniz. Böylece siz oturup dinlenirken teknik ekibimiz cihazınızdaki ahize sorununu giderecek ve sonrasında ahizesi yenilenmiş olan cihazınızı alarak kullanmaya devam etmiş olacaksınız.

Bulunduğumuz yerden uzaktaysanız ve telefonunuzdaki sorunun bizim deneyimimizle giderilmesini istiyorsanız, kargo ile de gönderim sağlayabilirsiniz. Cihazınız bize ulaştıktan sonra incelemesi yapılarak sizinle iletişime geçilecektir. Modeline bağlı olarak Huawei ahize değişimi fiyatları hakkında bilgilendirmelerin yapılmasından sonra gerekli onay ile beraber işlemler başlar. Ertesi gün ise cihazınız ücretsiz olarak özenle paketlenmiş şekilde kargoya verilir. Ahize değişimini yaptığımız cihazlar tarafımızca garantilidir. Yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen teknik ekibimiz ile cihazınızdan en iyi performansı almanız adına her türlü adımı özenle atacak ve böylece size teslimini sağlamış olacaktır.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.