iPhone Ahize Değişimi - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

iPhone Ahize Değişimi

iPhone Ahize Değişimi

iPhone ahize değişimi, belirli bir süre yüksek performans ile ahizeden ses gelirken bir süre sonrasında seste ortaya çıkan azalma durumunda yapılan bir işlemdir. Genel olarak bakıldığı zaman da görülebileceği üzere bu sorun tüm iPhone modellerinde kullanıcıların karşılarına çıkabilmektedir. Kullanım sırasında sorunların ortaya çıkmasına neden olan bu durumun farklı nedenleri bulunabilmektedir. Dolayısıyla cihazınızda kendini gösteren bu durumun profesyonel olarak giderilmesi adına teknik servisimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

iPhone Ahize Değişimi Neden Yapılmaktadır?

Cihazda yer alan ahize, kullanıma bağlı olarak belirli bir süre sonrasında gelen sesi ulaştırmada sorun yaşayabilmektedir. Bunun en temel nedeni ahizede birikecek olan kir ve tozdur. Fakat kimi zaman ahize bölgesinde ahizenin değiştirilmesini gerektirecek kadar ciddi sorunlar da ortaya çıkabilmektedir. Yapılacak işlemler esnasında en iyi sonuçların elde edilmesi adına cihazınızı mutlaka alanında uzman isimlere teslim etmeniz gerekecektir. Uzun yıllardır bu alanda yeterli deneyime sahip olan teknik ekibimiz, öncelikli olarak sorunun hangi sebepten kaynaklı olduğu ile alakalı net bilgileri elde etmeyi hedefleyecektir. iPhone ahize değişimi için cihazınızı kendiniz bize kendiniz getirebilirsiniz. Bulunduğumuz bölgeye uzaksanız kargo ile yine gönderimi yapabilirsiniz.

Cihazınızı kendiniz getirmeniz durumunda kısa bir süre içerisinde değişim işlemini yaparak teslimini sağlamaktayız. Gönderim kargo ile sağlanmışsa en geç ertesi gün ücretsiz olarak cihazınız kargoya verilerek size ulaştırılır. Ahize değişim işlemi esnasında cihazınızda yapılacak ayrıntılı inceleme ile beraber sorunun hangi sebeple kaynaklandığı belirlenecektir. Sonrasında ise dikkatlice eski ahize yerinden çıkartılmakta, bulunduğu yer temizlendikten sonra ise yeni ahize takılarak son kontroller yapılmaktadır.

iPhone Ahize Değişimi Fiyatları

Kullanmakta olduğunuz cihazdan yüksek ses verimi almak adına iPhone ahize değişimi fiyatları konusunda araştırma yaparken de görebileceğiniz üzere fiyatlar modele bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Çünkü modeline göre değişim işlemi esnasında kullanılan ürün ve yapılacak işlemler farklılaşmaktadır. Başarılı bir şekilde gerçekleştirilecek olan işlemler sonrasında cihazınız son testleri yapılarak size teslim edilecektir. Böylece siz de iPhone cihazınızı ilk kullanmaya başladığınız dönemlerdeki gibi yüksek performans ile kullanmaya devam edebileceksiniz.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.