Iphone Anakart Tamiri - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

Iphone Anakart Tamiri

Iphone Anakart Tamiri

iPhone anakart tamiri ile alakalı işlemler, son derece özenli bir şekilde yapılması gereken işlemlerin başında gelmektedir. Çünkü cihazda yer alan anakartın arızalanması sonrasında ortaya birbirinden farklı sorunlar çıkabilmektedir. Nand entegre sorunu başta olmak üzere şarj entegresi, baseband entegresinde, dokunmatik entegresinde, ışık ve kamera entegresinde, ses entegresinde ortaya çıkan sorunlar çoğu zaman anakart kaynaklıdır. Bununla beraber kimi durumlarda cihazınızın ana işlemcisinde de anakarttan kaynaklı sorunlar kendini gösterebilmektedir. Siz de cihazınızda bu tarzda sorunların ortaya çıkmasından dolayı ne yapacağınızı bilemiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz.

iPhone Anakart Tamiri Nasıl Yapılır?

Gerçekleştirilecek iPhone anakart tamiri işlemi esnasında ortaya çıkabilecek olan en ciddi sıkıntıların başında, cihazın kısa devreye düşmesi gelmektedir. Bu alanda deneyimli olan teknik personelimiz tamir işlemi esnasında kendini gösterebilecek olan sorunları bilmekte ve onların ortaya çıkarak cihazın kullanımını engellemesini önlemektedir.

Yapılacak olan anakart tamir işlemi düşünülenin aksine anakartın değiştirilmesi işleminden tamamen farklıdır. Cihazın tekrardan herhangi bir sorun olmadan kullanılabilmesi adına kısa bir süre içerisinde anakart tamir işlemini yapmaktayız. İşlem esnasında kısa devre sorununun anakart üzerindeki hangi noktada ortaya çıktığının tam olarak bilinmesi gerekmektedir. Uzman ekiplerimiz cihaz üzerinde yapacakları incelemeler esnasında anakartta kendini gösteren sorunları başarılı bir şekilde tespit ettikten sonra hasarlı olan bölgelerin tamiri dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Üstelik yapacağımız işlemlerin tamamı kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmekte olup aynı gün içerisinde cihazınızı teslim alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone Anakart Tamiri Ücretlerimiz

Cihazınız için anakart tamirini gerçekleştirecek ekibimiz, iPhone cihazları ile alakalı her türlü bilgiye detaylı bir şekilde sahiptir. Bundan dolayı da aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan cihazınızı teknik ekibimize teslim edebilirsiniz. iPhone anakart tamiri ücreti konusunda bizimle yapacağınız görüşmeler esnasında da görebileceğiniz üzere ücretler cihazın modeline bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Siz cihazınızdaki sorun ve cihazınızın modeli ile alakalı gerekli bilgileri ekibimize iletmeniz durumunda fiyat bilgisine ulaşarak cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Böylece cihazınız gerekli tamir işlemlerinin sonrasında kullanılmaya devam edilebilecektir.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.