iPhone Dokunmatik Entegresi - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

iPhone Dokunmatik Entegresi

iPhone Dokunmatik Entegresi

iPhone dokunmatik entegresi sorunu, pek çok kullanıcının hakkında tam anlamıyla bilgi sahibi olamadıkları bir sorun olarak da bilinmektedir. Ön kısmı tamamen dokunmatik bir alana sahip olan bu modellerde ortaya çıkacak olan dokunmatik entegresi arızası ile beraber kullanımında oldukça ciddi anlama sorunlar kendini gösterebilmektedir. Cihazınızda böylesine bir sorunun meydana gelmesi durumunda ise mutlaka cihazınızı alanında uzman olan teknisyenlere getirmeniz gerekmektedir. Aksi halde ortaya çıkacak olan çözümler sorunun tam olarak giderilmesini sağlamayacaktır. Siz de cihazınızdaki dokunmatik entegresi sorunu ile karşı karşıya kaldığınız zaman bizimle iletişime geçerek sorunun başarılı bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz.

iPhone Dokunmatik Entegresi Sorunu Çözümü

Bu cihazlarda dokunmatik entegresi, ekrana dokunulduğu zaman algılamayı sağlayan parçaya denmektedir. iPhone dokunmatik entegresi kimi cihaz modellerinde ana kartta kimi modellerde ise hem ana kartta hem de ekranda yer alabilmektedir. Dolayısıyla teknik ekibimiz sorunu çözmek adına öncelikli olarak cihazı ayrıntılı olarak inceleyecektir. Dokunmatik alanında sorun yaşan cihazda arızanın kesin olarak tespit edilmesi ile beraber ise sorunun etkili şekilde çözülmesi adına gerekli adımların atılması sağlanır.

Ekran değişimi ile onarılamayacak olan cihazlarda dokunmatik entegresi sorununun giderilmesi adına ana kart onarımı ile alakalı uzman teknisyenlerimiz gerekli çalışmaları eksiksiz bir şekilde yapacaktır. Genel olarak bu işlemler ciddi anlamda dikkat isteyen işlemler olarak bilinmektedir. Çünkü yapılacak olan en ufak bir hata ile beraber ortaya çıkacak sonuçlar tahmin edilenden çok daha ciddi olabilecektir. Teknik ekibimiz ise bunu bildiği için gerekli olan adımların hepsini eksiksiz bir şekilde atarak cihazdaki dokunmatik sorununu başarılı şekilde çözmeyi hedeflemektedir.

iPhone Dokunmatik Entegresi Tamir Ücreti

iPhone dokunmatik entegresi ücreti, cihazınızı bize ulaştırmanızın ardından yapacağımız incelemeler sonucunda size sunulmaktadır. Çünkü ücretin net olarak belirlenebilmesi adına dokunmatik entegresinin nereye bağlı olduğu belirlenmelidir. Bunun nedeni ise yapılacak işlemlerin buna göre değişim göstermesidir.

Kısa bir süre içerisinde yapılacak çalışmaların sonrasında ise gerçekleştirilecek testler ile beraber yapılan işlemlerin istenilen başarılı sonuçları elde edip etmediği belirlenecek ve böylece cihazınız yüksek performans ile kullanılmaya devam edilecektir.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.