iPhone Şarj Entegresi Fiyatları - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

iPhone Şarj Entegresi Fiyatları

iPhone Şarj Entegresi Fiyatları

iPhone şarj entegresi problemi genel itibari ile kullanıcıların en fazla karşı karşıya kaldıkları sorunlardan biri olarak da bilinmektedir. Cihazlar kullanılırken bataryalarının yeteri kadar enerjiye sahip olması gerekir ve bu da şarj edilme işlemiyle gerçekleştirilecektir. Cihazların normal kullanımları esnasında herhangi bir sorun ortaya çıkmamış olsa da hiç umulmadık bir zamanda cihaz şarj almamaya başlar. Bu durumun genel olarak birkaç nedeni bulunmaktadır. Yan sanayi ya da orijinal olmayan şarjların cihazlarda kullanılması genel olarak şarj entegresi sorununun ortaya çıkmasındaki temel nedenledir.

Bununla beraber cihaz şarjda iken aniden elektriklerin gitmesi, devamlı olarak powerbank kullanmak ve araçlarda yer alan şarj aletlerinin kullanılması da yine şarj entegre sorununun ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Çünkü böylesi durumlarda cihazın alması gerekecek olan voltajdan çok daha fazlası cihaza ulaşır. Var olan bu durum ile beraber ise şarj entegresi devre dışı kalır ve cihaz aşırı derecede ısınmaya başlar.

iPhone Şarj Entegresi Problemi Çözümü

Siz de iPhone şarj entegresi problemi ile karşı karşıya kaldıysanız ve en iyi çözümü nasıl elde edebileceğinizi bilmiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Cihazınızın teknik ekibimiz ile iletişime geçmeniz durumunda ilk aşamada cihazınızın şarj entegresi detaylı bir şekilde incelenecektir. Eğer ki şarj entegresinde arıza durumu söz konusu ise uzman teknisyenlerimiz cihazın diğer aksamlarına zarar vermeden entegre değişim işlemi gerçekleştirilecektir. Gerekli olan işlemlerin eksiksiz şekilde yapılmasından sonra ise cihazınız ayrıntılı bir şekilde teste tabi tutulacaktır. Bu test sayesinde şarj entegre sorununun tam olarak giderildiğini belirleyerek garanti belgesi hazırlanmaktadır. 6 ay süreli tarafımızca garantili olan cihazınızın şarj entegresi, kullanıcı hatası olmadığı müddetçe geçerli olacaktır.

iPhone Şarj Entegresi Değişim Fiyatları

iPhone cihazlarda ortaya çıkan şarj entegresi sorunu, cihazın kullanımını oldukça ciddi anlamda etkileyebilmektedir. Dolayısıyla ortaya çıkan sorunun zaman yitirilmeden giderilmesi gerekir. Bünyemizde iPhone şarj entegresi fiyatı modellere göre değişkenlik gösteriyor bu yüzden lütfen bizimle iletişime geçiniz. Şarj entegresinin değiştirilmesi işlemi için ve teslimi adına dilerseniz kargo gönderimini seçebilir ve böylece Türkiye’nin neresinde olursanız olun fark etmez cihazınızı profesyonel kişilere emanet etmiş olursunuz.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.