iPhone Ses Entegresi - Teknikfon iPhone Teknik Servis

iPhone Ses Entegresi

iPhone Ses Entegresi

iPhone ses entegresi sorunu, oldukça kullanışlı olan bu cihazlarda birçok kullanıcının karşı karşıya kaldığı bir sorun olarak da bilinmektedir. Birçok kullanıcı arama yaptığı esnasında sesi alamadığını ve bununla beraber hoparlör butonunun da gri olarak kaldığı şikayeti sonucu bizimle iletişime geçmektedir. Bununla beraber;

  • Açılış süresini normalden çok daha uzun olması
  • Arama yapılırken ahizeden ses gelmemesi ve mikrofondan ses gitmemesi
  • Mikrofonun çalışması ya da video kaydı yaparken sesin olmaması
  • Cihazda yer alan sesli notlar bölümünde gri halde olan kayıt butonu

Gibi sorunların ortaya çıkması da iPhone ses entegresi sorununun olduğunun göstergesidir. Düşünülenin aksine ortaya çıkan bu sorunlar cihazın fiziksel bir hasar almış olduğu anlamına gelmemektedir. Yani ses entegresi sorunu olan her cihazda hoparlör ya da mikrofon parçaları bozulmuş olmamaktadır.

iPhone Ses Entegresi Sorunu Nasıl Giderilir?

Cihazda ortaya çıkan ses entegresi sorununun pek çok farklı nedeni olabilmektedir. Cihazın iç kısmının ne kadar hassas bir yapıda olmasından dolayı ses entegresi sorunu ile karşı karşıya kalmanız durumunda cihazınızı bize iletmeniz, kısa bir süre içerisinde sorunun çözümünü sağlayacaktır. Teknik ekibimiz cihazınızı ayrıntılı bir şekilde inceledikten sonra sorunun nereden kaynaklandığı ile alakalı net bilgileri elde etmiş olacaktır. Sorunun çözümü için ahize filtresinin temizlenmesi kimi durumda yeterli olurken kimi durumlarda ise ana kart tamiri ya da mikrofon değişimi yapılması gerekmektedir. Ekibimizin yapmış olacağı incelemeler ile beraber sizinle gerçekleştirecekleri görüşmelerde sorunun ne olduğu ve nasıl çözüleceği hakkında gerekli bilgileri elde etmiş olacaksınız.

iPhone Ses Entegresi Tamiri Ücretleri

Yukarıda da belirttiğimiz üzere iPhone ses entegresi fiyatı hakkında net bilgilere sahip olunması için ilk aşamada hangi sebepten kaynaklandığının belirlenmesi gerekmektedir. Cihazınızdaki sorunların çözümü için bizimle iletişime geçmeniz durumunda yapacağımız işlemlerin tamamı tarafımızca 6 ay süreli garantili olmaktadır ve gerekli olan garanti belgesi de cihazınız ile beraber size teslim edilecektir. Siz de böylelikle ses sorunu olmadan cihazınızı kullanmaya devam edebileceksiniz.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.