Oppo A5s Ekran Değişiminde Doğru Çalışmaları Yaptırın - Teknikfon

Oppo A5s Ekran Değişiminde Doğru Çalışmaları Yaptırın

Oppo A5s Ekran Değişiminde Doğru Çalışmaları Yaptırın

Oppo A5s Ekran Değişimi

Oppo A5s ekran değişimi, alanında deneyimli teknik ekibimiz tarafından yarım saat gibi kısa bir zaman içerisinde sorunsuzca gerçekleştirilmektedir. Cihazın ön kısmında yer alan ve dokunmatiği kontrol eden ekranın dış etkenlere bağlı olarak zarar görmesi ile beraber cihazı kullanma performansı gözle görülür şekilde düşmeye başlayacaktır. Kimi zaman yalnızca dokunmatik alanda ortaya çıkan arıza kimi zaman ise cihazınızdaki görüntü performansında oldukça ciddi anlamda düşmeler meydana gelmektedir. Bu tarz durumlar ile karşı karşıya kalmanız halinde yapmanız gereken en önemli şey, vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmek olmalıdır.

Oppo A5s Ekran Değişiminde Doğru Çalışmaları Yaptırın

Kimi durumlarda Oppo A5s ekran değişimi ile alakalı araştırma yaptığınız zaman da görebileceğiniz üzere bazıları yapılacak işlemleri kişilerin kendi kendilerine gerçekleştirebileceklerini söyleyebiliyorlar. Lakin akıllı cihazlar ve bu cihazların ekranları ile alakalı tam olarak bilgi sahibi olmayan kişilerin ekran değişimi hakkında atacakları en ufak bir yanlış adımla beraber cihazda onarılması zor sorunlar kendini gösterecektir. Siz de böylesi durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına cihazınızdaki ekranın değişmesi adına gerekli olan adımların atılması adına teknik ekibimiz ile iletişime geçmelisiniz.

Ekibimiz cihaz onlara ulaşır ulaşmaz cihazda gerekli ön incelemeleri yaparak değişim işlemine başlayacaktır. Ekran değişim işleminde bu cihazlarda kullanılması adına özel olarak hazırlanmış ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu ekipmanlar sayesinde gerek cihazınızın ön kısmının açılarak eski ekranın çıkartılması gerekse eski ekranın yerine yeni ekranın takılarak cihazın kapatılması esnasında fiziki anlamda cihaza herhangi bir şekilde zarar vermemiş oluruz. Yeni ekranın takılması sonrasında gerekli son incelemeleri yaparak teslim işlemini gerçekleştiriyoruz.

Oppo A5s Ekran Değişimi İşlemi Fiyatları

Ekran değişimi işlemi için kullandığımız ekranlar, cihazınız ile bire bir uyumlu şekilde çalışacak ve gerekli tüm ön testleri başarı ile geçmiş ekranlardır. Dolayısıyla ekran değişimi sonrasında herhangi bir olumsuz durumun ortaya çıkması da mümkün değildir. Oppo A5s ekran değişimi ücretleri ise orijinal ekranlar için 390TL. Görüşmelerimiz esnasında istediğiniz ekranı seçerek değişim işlemini başlatabilirsiniz.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.