Oppo A91 Ekran Değişimi İşlemi Nasıl Yapılır? - Teknikfon Servis

Oppo A91 Ekran Değişimi İşlemi Nasıl Yapılır?

Oppo A91 Ekran Değişimi İşlemi Nasıl Yapılır?

Oppo A91 ekran değişimi hakkında yapılacak olan işlemler, dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmesinin son derece önemli olduğu işlemlerdir. Akıllı cihazların ekranları ile alakalı yapmış olacağınız araştırmalar esnasında da görebileceğiniz üzere bu ekranlar alt kısımda yer almakta olup gerçekleştirilecek ufak bir hata ile beraber cihazın tekrardan kullanılması adına ekran değişiminin yanı sıra diğer işlemlerin de yapılması gerekecektir. Bunun sonucunda ise verilmesi gereken ücret tahmin ettiğinizden daha fazla olacaktır. Sizin de cihazınızda böylesine bir sorun olduğu zaman atacağınız en doğru adım ekibimiz ile görüşmek olmalıdır.

Oppo A91 Ekran Değişimi İşlemi Nasıl Yapılır?

Gerçekleştirilecek olan Oppo A9 ekran değişimi işlemi için cihazınızı kargo ile ya da direkt olarak elden teslim yapabilirsiniz. Cihazınızın bize ulaşması ile beraber ise artık sıra işlemlerin yapılmasına gelecektir. Ekranın değişimi işlemi esnasında cihazın ön kısmının yerinden çıkartılması için özel ekipmanlar kullanmaktayız. Böylece fiziki olarak cihazınızda herhangi bir olumsuz durum meydana gelmemiş olacaktır. Eski ekranın yerinden çıkartılmasının hemen sonrasında ise dikkatlice yeni ekran yerine takılacaktır. Aynı üst kısım çıkartılırken olduğu gibi yerine takılması esnasında da her bir adım dikkatlice atılır. Bu sayede yarım saatlik bir süre zarfında cihazınız yeni ekranı ile kullanıma hazır olacaktır. Ekran değişimi ile alakalı sizinle yapacağımız görüşmeler esnasında hangi ekranın kullanılmak istendiğine tamamen siz karar verirsiniz. Şu aşamada bilmeniz gereken en önemli şey ise sizlere sunmuş olduğumuz ekranların her birinin cihazınızın görsel ve dokunmatik performansını olumsuz yönde etkilemeyecektir.

Oppo A9 Ekran Değişiminde Fiyatlar

Profesyonel anlamda yapılacak olan işlemlerin sonucunda Oppo A9 ekran değişimi fiyatları ekran çeşidine bağlı olarak değişim göstermektedir. Dolayısıyla bu konuda araştırma yaparken bu konunun üzerinde özenle durmanız son derece önemli olmaktadır. Ekibimizin gerçekleştirmekte olduğu orijinal ekran değişimlerinde 700TL. Bu sayede siz de cihazınızı tekrardan kullanmak için bizimle iletişime geçtikten sonra hem en uygun fiyatlara işlemleri yaptıracak hem de cihazınızın kullanımına sorunsuzca devam edebileceksiniz.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.