Oppo A9x Ekran Değişimi - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

Oppo A9x Ekran Değişimi

Oppo A9x Ekran Değişimi

Oppo A9x ekran değişimi ile alakalı incelemeler yapılırken birçok kişinin öncelikli olarak düşündükleri şey, ekran değişimine nelerin sebep olduğudur. Çünkü kimileri aslında cihazının ön kısmında gördükleri sorunların kullanıma engel olmayacağı düşüncesinde oluyor. Ve daha sonrasında aslında ilk aşamada kolaylıkla çözülebilecek olan sorunlar için çok daha fazla zaman ve para kaybının ortaya çıkmasına neden olunabiliyor. Akıllı cihazlarda ekran değişiminin yapılmasına neden olan temel sebep cihazın ön kısmının sert darbe almasıdır. Bu darbe cihazın düşmesi ile olabileceği gibi cihazın üzerine bir şeyin düşmesi, bir yere çarpması olarak tanımlanabilir. Ekranda bulunan görüntünün kayması, piksel bozukluğunun ortaya çıkması, hayalet ekran sorunun kendini göstermesi, dokunmatik ekranda hassaslık gibi durumların sonucunda cihazın ekran kısmı istenildiği gibi kullanılamaz hale gelmiş olur.

Oppo A9x Ekran Değişiminde Etkili Çözüm

Kimileri böylesi durumlarda cihazın tekrardan eski performansı ile kullanılamayacağı düşüncesine sahip olabiliyorlar. Oppo A9x ekran değişimi ile alakalı net bilgileri olmadığı için değişim işlemlerinin sonucunda cihazın tekrardan eskisi gibi kullanılamayacağını düşünüyorlar. Gerçekte ise ekibimiz tarafından yapılacak işlemler, tarafımızca garantili olarak yapılan işlemlerdir. Cihazın ekranının değişmesi adına yarım saatlik bir süre içerisinde ön kısım sökülmekte ve ardından da arızalı olan çıkartılarak yerine yenisi takılmaktadır. Üstelik takılacak olan ekran cihazın performansı konusunda herhangi bir sorunun ortaya çıkmasına neden olmamaktadır. Dolayısıyla aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan cihazınızı teknik personelimize teslim edebilirsiniz.

Oppo A9x Ekran Değişimi İçin Uygun Fiyatlar

Cihazının ekranında meydana gelen sorunları başarılı bir şekilde gidermek isteyenlerin büyük bir kısmı öncelikli olarak Oppo A9x ekran değişimi fiyatları hakkında araştırmalar yapıyorlar. Bu aşamada devreye biz giriyoruz ve yalnızca en iyi sonuçları değil uygun fiyatları da sizlere sunuyoruz. Tarafımızca gerçekleştirilmekte olan ekran değişim işlemlerinde orijinal ekranlar için ücret 550TL’dir. Bu sayede herhangi bir olumsuz durumun ortaya çıkması engellenerek uygun fiyatlara cihazınız için ekran değişimi yapılarak size teslimi sağlanıyor. Üstelik cihazınızı gönderme ve teslim alma konusunda istediğiniz alternatifi rahatlıkla seçebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.