Oppo Arka Kapak Değişimi - Teknikfon

Oppo Arka Kapak Değişimi

Oppo Arka Kapak Değişimi

Oppo arka kapak değişimi isteği genel olarak cihazda estetik görünümün bozulmasına neden olan kırık, çizik ya da çatlak gibi durumlarda ortaya çıkmaktadır. Kimi kullanıcılar cihazlarının arka kapaklarında ortaya çıkan sorunların tamir çalışmaları ile beraber düzelebileceği düşüncesine sahip oluyorlar. Gerçekte ise başta Oppo olmak üzere akıllı cihazların hiçbirinin arka kapaklarında oluşan sorunlar için tamir gibi bir opsiyon bulunmamaktadır.

Akıllı cihazların arka kapakları aynı ön kısımlarında olduğu gibi oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla bu cihazları kullanırken herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması adına mutlaka kılıf kullanmaya dikkat etmek gerekmektedir. Fakat kimi durumlarda kılıf kullanılıyor olsa dahi arka kapak darbe ya da sıvı kaynaklı olarak zarar görecektir.

Oppo Arka Kapak Değişimi Nasıl Yapılmaktadır?

Kimi kullanıcılar Oppo arka kapak değişimi konusunda araştırmalar yapmakta ve bu araştırmalar sonucunda da gerekli adımları kendi kendilerine yerine getirebilecekleri düşüncesine sahip oluyorlar. Ancak uygun kapağı satın almış olsalar dahi akıllı cihazlar ile alakalı yeterli bilgileri olmadıkları için cihazlarına faydadan çok zarar verebiliyorlar.

Oppo akıllı cihazlarda yalnızca cihazın modeline ait arka kapağın bulunması ile beraber ne yazık ki işlemler tamamlanmıyor. Bununla beraber cihazın arka kapağının dikkatlice yerinden çıkartılması daha sonrasında arka kapağın bulunduğu alanın temizlenmesi ve ardından da yeni kapağın takılması gerekmektedir. Bu konuda yeterli oranda deneyimi olmayan isimlerin yapacakları çalışmalar istekleri yerine getirmekten çok uzak olacaktır.

Cihazınızın arka kapağının değişmesi gerekiyorsa, vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek oldukça kısa bir zaman zarfında istenilen renkteki arka kapağın cihazınıza takılmasını sağlamış olursunuz.

Oppo Arka Kapak Değişimi Fiyatları

Günümüzde artık akıllı cihazlar ile alakalı işlemlerde sabit fiyat bulmak oldukça zor. Aynı şey Oppo arka kapak değişimi fiyatları için de geçerli. Çünkü marka bünyesinde oldukça fazla sayıda model bulunuyor. Dolayısıyla cihazınızın arka kapağının değişmesi için fiyat incelemesi yapmak istediğiniz zaman uzmanlarımız ile iletişime geçerek model bilgisini vermeleri halinde gerekli olan tüm bilgileri alacaklardır. Daha sonrasında ise cihazınızı bize ulaştırarak arka kapağın değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.