Oppo Batarya Değişimi & Pil Değişimi - Teknikfon

Oppo Batarya Değişimi & Pil Değişimi

Oppo Batarya Değişimi & Pil Değişimi

Oppo batarya değişimi & pil değişimi ile alakalı araştırmalar, markaya ait cihazların kalitesi ve yüksek performansı sonucu çok fazla tercih edilmesi ile beraber birçok kullanıcının en fazla hakkında araştırma yaptıkları konular arasında kendine yer buluyor. Pek çok akıllı cihaz markasında olduğu gibi Oppo’da da bataryanın tam randımanlı çalışabilmesi adına belirli bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Dolayısıyla belirli bir zaman geçtikten sonra batarya doldurulduktan sonra eski performansı ile çalışmaz. Tam olarak dolu olmasına rağmen kısa bir süre geçtikten sonra pilin içerisindeki enerji düşmeye başlar. Böylesi durumlarda ise doğru şekilde yapılacak batarya değişim işlemi ile beraber cihazdaki pilin kullanım performansı istenildiği gibi yüksek şekilde kullanılmaya devam etmiş olacaktır.

Oppo Batarya Değişimi & Pil Değişimi İşlemleri Nasıl Yapılır?

Başarılı bir şekilde Oppo batarya değişimi & pil değişimi yapılabilmesi için ilk aşamada cihazınızı mutlaka bu alanda deneyimli olan isimlere götürmeniz gerekmektedir. Çünkü bu işlemler esnasında kullanılacak olan batarya çok önemlidir. Doğru ve kaliteli bataryanın kullanılmaması demek, takılacak bataryanın hem cihaza uyum sağlamaması hem de cihazda batarya kaynaklı sorunların ortaya çıkması anlamına gelecektir. Siz de böylesi durumlar ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız teknik servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Cihazınızın bize ulaşmasından sonra gerekli incelemeler yapılacak ve daha sonrasında da cihazın arka kapağı oldukça dikkatli şeklide açılacaktır. Eski pilin yerinden çıkartılması sonrasında iç kısım temizlenerek yeni pil buraya takılacak ve kapak takılacaktır.

Oppo Batarya Değişimi & Pil Değişimi Fiyatları

Pek çok kişi Oppo batarya değişimi & pil değişimi fiyatları için bizimle iletişime geçtiği zaman da öğrenebileceği üzere fiyatlar cihazın modeline bağlı olarak değişim göstermektedir. Bu aşamada en iyi bilgileri almak adına iletişim numaramızdan teknik servisimiz ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

Batarya değişimini yaptırmak istediğiniz cihazı teknik servisimizin bulunduğu yere kendiniz getirebileceğiniz gibi dilerseniz kargo ile de gönderim yapabilirsiniz. Kendiniz getirdiğiniz takdirde 1 saatlik süre sonunda cihazınız size teslim edilir. Kargo ile gönderilmesini talep etmeniz halinde ise ertesi gün tarafımızca ücretsiz olarak kargolama işlemi yapılır.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.