Oppo Hoparlör Değişimi - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

Oppo Hoparlör Değişimi

Oppo Hoparlör Değişimi

Oppo hoparlör değişimi esnasında parça değişim işlemi yapılmaktadır. Çünkü arızalı olan hoparlörün tamir edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Dolayısıyla yapılacak çalışma esnasında eski parça çıkartılarak yerine yeni parçanın takılması gerekmektedir. Kimi kullanıcılar bu işlemin oldukça basit olacağını düşünüyorlar. Lakin akıllı cihazların iç aksamları ile alakalı tam anlamıyla bilgi sahibi olmayan kişilerin yapacakları işlemler cihazlara düşünülenden çok daha ciddi anlamda zarar verecektir.

Bunun en büyük nedenlerinin başında ise hoparlör değişiminin yapılabilmesi adına cihazın mutlaka iç kısmının açılması gelmektedir. Yani bu konuda yeterli bilgisi olmayan kişiler yalnızca cihazı yanlış şekilde açmayacaklardır. Aynı zamanda eski hoparlör yerinden çıkartılırken doğru ekipmanların kullanılmaması ile beraber diğer aksamlara da ciddi anlamda zarar verilebilecektir. Teknik ekibimiz ise bu aşamada devreye girerek herhangi bir sorun olmadan gerekli işlemlerin hızlı ve sorunsuz şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

Oppo Hoparlör Değişimi Hangi Durumlarda Yapılır?

Oppo cihazlarda hoparlörlerin eskisi gibi yüksek performans ile kullanılmamasının pek çok farklı nedeni olabilmektedir. Bunların başında ise darbe geliyor. Cihazın hoparlörünün bulunduğu bölgenin darbe olması sonrasında burada yer alan parça zarar görecek ve dışarıya ses gitmesi konusunda sorunlar yaşanmaya başlayacaktır.

Bununla beraber Oppo hoparlör değişimi işleminin gerçekleştirilmesini gerektiren durumlardan bir diğeri ise bu bölgeye sıvı temasının olması. Hoparlör cihazın iç kısmında yer almaktadır. Dolayısıyla buraya su girdiği zaman bunun kurutulması oldukça zordur. Sıvının buraya girmesi ile beraber oksitlenme sorunu kendini gösterecektir. Aynı zamanda çok yüksek ses ile beraber hoparlörde patlama da ortaya çıkabilecektir. Bu tarz durumların ortaya çıkması halinde sorunu kendi başınıza çözmek yerine bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Oppo Hoparlör Değişiminde Fiyat Bilgisi

Uygun Oppo hoparlör değişimi fiyatları hakkında araştırma yaparak en iyi sonuçları elde etmek isteyen kullanıcılar, bizimle iletişime geçmeleri halinde aradıklarına kolaylıkla ulaşacaklardır. Teknik servisimiz ortaya koymakta olduğu profesyonel hizmeti oldukça uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır. Bu aşamada sizin yapmanız gereken tek şey ise bizimle iletişime geçerek cihazınızın modelini söylemeniz yeterli olacaktır.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.