Oppo Kasa Değişimi - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

Oppo Kasa Değişimi

Oppo Kasa Değişimi

Oppo kasa değişimi ile alakalı araştırmalar her geçen gün ciddi anlamda artış gösteriyor. Bunun nedeni ise aslında akıllı cihazların kullanımlarında ortaya çıkan yüksek oran. Günümüzde artık pek çok kişi akıllı cihazlarını gün içerisinde oldukça sık bir şekilde kullanmaya başladı. Böyle olunca da cihazların yalnızca ekran kısımları değil kasa olarak tanımlanan bölgelerinde de sorunlar ortaya çıkıyor.

Oppo Kasa Değişimi Neden ve Nasıl Yapılır?

Cihazların kasa kısımlarındaki değişim isteğin pek çok farklı nedeni bulunuyor. Bunların başında ise cihazın yüksek yerden düşmesi geliyor. Çünkü böylesi bir durumda kasada ciddi anlamda deforme sorunu ortaya çıkıyor. Bununla beraber cihazın doğru şekilde yani kılıf ile kullanılmaması ile beraber bölgede çiziklerin ortaya çıkması da yine pek çok kullanıcının şikayet ettiği ve Oppo kasa değişimi işlemine ihtiyaç duyduğu konular arasında yer alıyor.

Cihazın su alması ve dış kısmının bundan dolayı tahrip olması sonucunda da kendini gösteren kötü görüntüden kurtulmayı isteyenler, kasa değişimi işlemine ihtiyaç duyuyor. Kimi kullanıcılar, kulaktan dolma olarak edindikleri bilgiler ışığında akıllı cihazlarının kasa kısımlarını kendi kendilerine değiştirebileceklerini düşünüyorlar.

Yaptıkları çalışmaların sonucunda ise kasa bölgesini değiştiremedikleri gibi cihazda çok daha ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Çünkü akıllı cihazların kasaların hemen altında yer alan iç aksamın oldukça hassas bir yapıya sahip olması. Yani cihazın kasası bu aşamada alanında deneyime sahip olmayan kişiler tarafından açıldığı zaman, yanlış ekipmanların kullanılmasından dolayı iç kısma zarar vermektedir.

Böylesi bir durumun ortaya çıkmaması adına ise devreye biz giriyoruz. Akıllı cihazların kasaları ve iç aksamları hakkında gerekli teknik bilgiye sahip olan uzmanlarımız, hangi modelde olursa olsun fark etmez Oppo cihazınızın kasasını dikkatlice çıkartarak yerine istediğiniz renkteki yeni kasayı takıyor.

Oppo Kasa Değişiminde Fiyatlar Neden Değişiyor?

Genellikle Oppo kasa değişimi fiyatları ile alakalı inceleme yapan kullanıcıların çoğu fiyat farkının neden olduğu hakkında net bilgilere sahip değil. Bu konuda bizimle iletişime geçecek olan kullanıcıların da öğrenebileceği üzere markaya ait modellerin boyutları birbirinden farklıdır. Dolayısıyla fiyat da bu farklılığa ve seçilecek kasaya bağlı olarak değişim göstermektedir.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.