Samsung A8 Plus 2018 Ekran ve Cam Değişimi - Teknikfon

Samsung A8 Plus 2018 Ekran ve Cam Değişimi

Samsung A8 Plus 2018 Ekran ve Cam Değişimi

Samsung A8 Plus 2018 ekran ve cam değişimi konusunda araştırma yapan insanların attıkları en büyük yanlış akım, ekranın ve camın aynı olduğunu düşünmek oluyor. İncelemelerini bu şekilde yapacak olan kişilerse cihazlarındaki sorunların nelerden kaynaklı olduğu hakkında çok fazla bilgileri olmuyor.

Biz ise yılların beraberinde getirmiş olduğu deneyim ile beraber cihazınızın gerek ekransında gerekse camında ortaya çıkan sorunları kısa sürede tespit ederek bunların ortadan kaldırılması adına gerekli olan çalışmaların tamamını eksiksiz şekilde yerine getiriyoruz. Üstelik cihazınızdaki sorunların giderilmesi adına bizim bulunduğunuz yere gelebileceğiniz gibi eğer isterseniz Türkiye’nin neresinde olursanız olun fark etmez kargo ile cihazınızı bize gönderebilirsiniz.

Samsung A8 Plus 2018 Ekran ve Cam Değişimini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Oldukça kolay gibi görülse de gerek ekran gerekse cam değişim işlemlerinde en ufak bir detayı bile atlamanız, ortaya düşündüğünüzden daha ciddi sorunların çıkması anlamına gelecektir. Bunu bilen teknik ekibimiz de işlem öncesinde cihazınızı ayrıntılı olarak incelemekte ve daha sonrasında sizinle iletişime geçerek değişim işlemlerine başlamaktadır. Bünyemizde gerçekleştirilen ekran değişimi yaklaşık yarım saat sürmekte ve bu esnasında teknik personelimiz eski ekranın telefon ile bağlantılarını sökerek ekranı çıkartarak yeni ekranı takacaktır.

Önde yer alan camın değişmesi esnasında ise devreye bu çalışma için özel olarak hazırlanmış vakumlu cihazları kullanıyoruz. Bu cihazlar sayesinde cihazınızda fiziki anlamda hiçbir sorun ortaya çıkmadan eski ve zarar görmüş camı çıkartarak yeni camı takıyor ve 1 2 saat içerisinde cihazınızı kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Samsung A8 Plus 2018 Ekran ve Cam Değişiminde Fiyat Değişimleri Neden Olur?

Pek çok kullanıcı Samsung A8 Plus 2018 ekran değişimi fiyatları ile alakalı ortaya çıkan değişimlerden dolayı en iyi sonuçları nasıl elde edebilecekleri konusunda tam anlamıyla bilgi sahibi olamıyorlar. Bundan dolayı da doğru isimler ile nasıl elde edebileceklerini bilmiyorlar. Bu aşamada ise devreye biz giriyoruz. Bünyemizde gerçekleştirilmekte olan ekran değişimi fiyatı 680TL olup işlemler sonrasında kullanıcı hatası olmayan olumsuz durumlara karşı garanti sunuyoruz.

Bununla beraber Samsung A8 Plus cam değişim ücreti ise 150TL’dir ve kargo ile gönderim yapılmasını istediğiniz zaman cihazınızın ekran ya da cam değişimini yaparak 3 gün içerisinde ücretsiz olarak kargoya veriyoruz.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.