Samsung Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor - Teknikfon

Samsung Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

Samsung Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

Samsung açma kapama tuşu çalışmıyor sorunu ilk başta yalnızca bu markada ortaya çıkan bir sorun gibi görülebilir. Gerçekte ise pek çok markaya ait akıllı cihazlarda belirli bir süre kullanımın ardından bu sorun ortaya çıkar. Oldukça önemli bir tuş olan açma kapama tuşunun çalışmaması durumunda hiç zaman yitirmeden uzmanlarımız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Samsung Açma Kapama Tuşu Neden Çalışmaz?

Birçok kullanıcı Samsung açma kapama tuşu çalışmıyor sorunu için ilk aşamada kendi kendine çözümler aramaya çalışıyor. Ancak bu konuda bilgileri olmadığı için de kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilecek olan tamir işlemi çok daha farklı sorunların ortaya çıkması ile beraber uzun sürebiliyor. Cihazınızın tamiri için ilk aşamada cihazınızı bize göndermeniz gerekmektedir. Böylece yapmış olacağımız inceleme ile beraber cihazda farklı sorun olup olmadığı net olarak belirlenecektir. Genel olarak Samsung cihazlarda açma kapama tuşunun çalışmamasının temel nedeni almış olduğu darbelerdir.

Cihazın sert bir şekilde darbe alması ya da yüksekten düşmesi ile beraber Samsung açma kapama tuşu çalışmıyor sorunu ortaya çıkabilmektedir. Bununla beraber cihazın çok uzun süreler boyunca kullanılması ile beraber de yine bu tuş deforme olacaktır. Dolayısıyla açma kapama tuşunun kullanımında sorunlar ortaya çıkacaktır.

Samsung Açma Kapama Tuşu Tamiri Nasıl Yapılır?

Ortaya çıkan sorunların tamiri için bu alanda uzman olan isimler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Uzmanlarımız, cihazın en önemli tuşları arasında yer almış olan açma kapama tuşunun tamiri için cihazınız özenle açılacak ve hasarlı olan parçanın cihazdan çıkartılması sağlanacaktır. Ardından ise yeni parça cihaza takılacaktır. Cihazın kapatılmasından sonra ise son kontrollerin yapılmasına sıra gelecektir. Herhangi bir sorunun ortaya çıkmadığının kesinleşmesi ile beraber ise cihazın teslimi tarafımızca sağlanacaktır.

Net olarak Samsung açma kapama tuşu tamir ücreti hakkında net bilgileri elde etmek adına bizimle iletişime geçmeniz durumunda ilk aşamada cihazınızın modeli ile alakalı bilgileri iletmeniz gerekmektedir. Buna göre yapılacak olan parça değişiminin ücreti hakkında daha net bilgileri almanız da mümkün hale gelecektir.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.