Samsung Ekran Değişimi - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

Samsung Ekran Değişimi

Samsung Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi ile alakalı sorular her geçen gün kullanıcılar tarafından cevap aranılan sorulardan biri olmaktadır. Çünkü akıllı cihazlar günümüzde hiç olmadığı kadar fazla kullanılmaya başlanmış durumda. Dolayısıyla artık cihazlar üzerinden yapılan işlemler tuşlardan ziyade ön taraftaki dokunmatik alandan gerçekleştirilmektedir. Bu alanın zarar görmesi durumunda ise cihazın kullanımı ciddi anlamda zor bir hale gelecektir.

Ekran ve Cam Aynı Şey mi?

Birçok kullanıcı Samsung ekran değişimi konusunda net bilgilere sahip değil. Bundan dolayı da ekran ve camın aynı olduğu düşüncesine sahip oluyorlar. Gerçekte ise ekran ve cam birbirinden tamamen farklı iki parça. Cam, cihazın ön kısmında yer almaktadır. Ekran ise camın altında yer alan ve dokunmatiğin bulunduğu bir bölgedir.

Dokunmatik bölgede kırılma ya da çatlama gibi sorunlar ortaya çıkması ile beraber ise cihazda ekran değişiminin yapılması gerekir. İşlem doğru şekilde yapılmazsa, cihazın kullanımı ile alakalı son derece ciddi sorunlar kendini göstermeye başlar. Ekran değişimi işlemi esnasında cihazın eski ekranının çıkartılarak yerine dikkatlice yenisinin takılması sağlanır. Gerçekleştirilecek olan işlem esnasında cihaza hiçbir şekilde zarar verilmemesi adına gerekli olan çalışmaların tamamı bu alanda uzmanlığı olan teknik ekibimiz tarafından yapılacaktır. Eski ekranın yerinden çıkartılmasından sonra bölge dikkatlice temizlenecek ve yeni ekran takılacaktır. İşlemlerin sona ermesinin ardından gerekli testlerin yapılması ile beraber ise cihazınızın teslimi sağlanacaktır.

Samsung Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişim işlemleri son derece dikkat isteyen işlemlerdir. Samsung ekran değişimi ücretleri de kullanılacak ekrana bağlı olarak değişim gösterir.

Hangi ekranın değişim esnasında kullanılmasını istiyorsanız, sizinle yapacağımız görüşmeler esnasında bunu belirtebilirsiniz. Bu sayede hem yapılacak işlemler konusunda gerekli olan tüm bilgileri elde etmiş olacak hem de dilediğiniz ekranın cihazınıza takılmasını sağlayacaksınız. Sonrasında ise uzmanlarımız gerekli adımları atarak çok kısa bir süre içerisinde cihazınızın ekran değişimi gerçekleştirilecektir. Böylece siz de cihazınızı en yüksek performans ile kullanmaya kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.