Samsung Galaxy S6 Ekran Değişimi - Teknikfon Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S6 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S6 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S6 ekran değişimi, yüksek çözünürlüğe sahip ekranı olan bu cihazın karşı karşıya kaldığı bir sorun için en etkili çözümü ortaya çıkartmaktadır. Normalde herhangi bir sıkıntı çıkmadan kullanılabilen bu cihazlar ekran kısmının darbe alması, cihazların düşmesi ya da sıvı ile temas etmesi gibi nedenlerden dolayı kullanım anlamında problemlerin ortaya çıkmasına neden olur. Bu konuda araştırma yapmaya başlayan birçok kişi işlemleri kendi kendilerine yapabilecekleri düşüncesine sahip oluyorlar.

Gerçekte ise Samsung Galaxy S6 ekran değişimi işlemini bu konuda bilgisi olmayan kişilerin yapması, hem cihazın fiziki anlamda çizik ya da farklı bir noktada kırıkların oluşması ile sonuçlanır hem de ekran yanlış şekilde çıkartıldığı için yeni ekran takılsa dahi cihazda çalışmama ya da çok daha kötü bir performansla çalışma sorunu ortaya çıkar.

Samsung Galaxy S6 Ekran Değişiminde Neler Yapılır?

Böylesi olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmak istemeyen kişiler ise hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçerek sorunun çözülmesini talep ediyorlar. Oldukça geniş bir ekrana sahip olan cihazın ekranındaki değişim işlemini bu alanda deneyimli olan teknik ekibimiz gerçekleştirmektedir. Cihazın bize ulaşmasının hemen sonrasında yapılmaya başlanacak işlemler yarım saat sürmekte ve eski ekranın çıkartılıp yeni ekran takılırken cihazın ekran performansı da teste tabi tutulacaktır. Bu sayede yapılan işlemlerin istenilen sonuçları ortaya koyup koymadığı da ortaya çıkacaktır.

Samsung Galaxy S6 Ekran Değişimi Ücretleri

Ekran değişim işlemi için cihazınızı kendiniz getirebilir ya da kargo ile gönderimini sağlayabilirsiniz. Bu durum cihaz tesliminde de geçerlidir. Üstelik cihazınızın ekranını değiştirdikten sonra size kargo ile gönderirken sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Bünyemizde yer alan ekranların tamamı daha öncesinde gerekli testlere tabi tutulmuş orijinal ve A kalite ekranlardır. Dolayısıyla değişim işlemi sonrasında hiçbir sorunla karşılaşmadan cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Teknik ekibimiz tarafından yapılan Samsung Galaxy S6 ekran değişim ücretleri orijinal ekranlar için 150TL’dir.

Siz de cihazınızın ekranında ortaya çıkan sorunların profesyonel şekilde giderilmesini istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.