Xiaomi Anakart Tamiri & Değişimi - Teknikfon

Xiaomi Anakart Tamiri & Değişimi

Xiaomi Anakart Tamiri & Değişimi

Xiaomi anakart tamiri & değişimi işlemleri, ancak bu alanda yeterli deneyime sahip olan uzmanların yapmaları gereken işlemlerdir. Çünkü akıllı cihazlardaki anakart bölgesi aslında o cihazın beynidir. Cihazda yapılmak istenilen işlemlerin hepsi anakart üzerinden verilen komutla yerine getirilir. Dolayısıyla bu bölgede ortaya çıkacak olan bir sorun, cihazın kullanılmasını engelleyecektir.

Xiaomi Anakart Arızası Neden Olur?

Akıllı cihazların iç aksamları oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı da cihazların kullanımına çok dikkat edilmesi gerekir. Cihaz şarjdayken yüksek voltajın ya da akımın cihaza gelmesi, yüksek bir yerden düşmesi, sıvı dökülmesi gibi nedenlerden dolayı anakart zarar görecektir.

Anakartın zarar gördüğünü anlamanın en etkili yolu ise cihazın hiçbir şekilde açılmaması ya da açılır açılmaz kapanmasıdır. Bu tarz bir sorunla karşı karşıya kaldıysanız hiç vakit kaybetmeden kendiniz ya da kargo yöntemi ile cihazınızı bize ulaştırmalısınız. Böylece gereken işlemlerin tamamı eksiksiz olarak yapılacaktır.

Xiaomi Anakart Değişimi & Tamiri Nasıl Yapılır?

Cihazınızın bize ulaşmasının hemen ardından uzmanlarımız cihazınızı ayrıntılı olarak incelemeye başlayacaktır. Bu incelemenin temel amacı anakartta var olan sorunları öğrenmektir. Çünkü her anakartın değişmesi gerekir diye bir durum söz konusu değildir. Bazı sorunlarda anakartın doğru şekilde tamir edilmesi, cihazın sorunsuzca kullanılmasını sağlayacaktır.

İncelemelerin yapılmasından sonra sizinle iletişime geçecek olan uzmanlar, sorunların hangi aşamada olduğu ve nelerin yapılması gerektiği ile alakalı net bilgileri sizlere sunacaktır. Bu sayede siz de cihazınız ile alakalı nelerin yapılacağını öğrenmiş olacaksınız. Gerekli bilgilendirmelerin yapılmasından sonra ise cihazınız dikkatlice açılacak ve anakart çıkartılacaktır.

Anakartın çıkartılmasından sonra gerekli olan tamir ya da değişim işlemi özel ekipmanlar kullanılarak yapılacaktır. İşlemlerin tamamı tarafımızca garantili olup daha sonrasında herhangi bir sorunun ortaya çıkması halinde gerekli işlemler ücretsiz olarak yapılacaktır.

Xiaomi Anakart Tamiri & Değişimi Ücretleri

Her aşamasının özenle gerçekleştirilmesi gereken Xiaomi anakart tamiri & değişimi ücretleri de cihazın modeline göre farklıdır. Cihazınızı eski performansı ile kullanmaya devam etmek için bizimle iletişime geçmeniz halinde modeline göre ne kadar ücret ödemeniz gerektiği hakkında gerekli bilgileri tarafımızdan alabileceksiniz.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.