Xiaomi Şarj Soketi Değişimi - Cep Telefonu Tamir Servisi - Teknikfon

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi

Xiaomi şarj soketi değişimi genel olarak cihazın şarj almamaya başlaması sonucunda ilk olarak akla gelen işlem olarak da biliniyor. Cihazlarda şarj soketi oldukça önemli olan bölgelerin başında gelir. Çünkü cihazın şarj almaması demek, istenildiği gibi kullanılamaması anlamına gelecektir. Birçok kullanıcı bu tarzda bir sorunla karşılaştığı zaman cihazların bir daha eski performansı yakalayamayacağı düşüncesine sahip oluyor. Bundan dolayı da işlemleri yaptırmak istemiyorlar.

Xiaomi Şarj Soketi Değişim İşlemi Nasıl Yapılır?

Gerçekte ise Xiaomi şarj soketi değişimi işlemleri uzmanlarımız tarafından oldukça kısa bir süre içinde gerçekleştirilir. Ve işlemlerin sonucunda cihazın performansı konusuna herhangi bir olumsuz durum da otaya çıkmamış olur. Xiaomi şarj soketinin değişimi öncesinde cihazınız uzmanlarımız tarafından özenle incelenecektir. Bu inceleme esnasında cihazın neden şarj almadığı ile alakalı net olarak bilgilerin elde edilmesi sağlanacaktır.

İncelemelerin ve cihaz sahibine yapılacak olan bilgilendirmelerin sonrasında ise sıra şarj soketi değişim işlemine gelecektir. Xiaomi cihazlarda şarj soketinin değiştirilmesi için cihazın açılması gerekmektedir. Bu aşamada doğru ekipmanların kullanılması ile beraber cihazın fiziki olarak kötü bir görüntüye sahip olması engellenmiş olacaktır. Cihazın iç kısmı açıldıktan sonra dikkatlice eski şarj soketi çıkartılacak ve yerine yenisi dikkatlice takılacaktır.

Sonrasında cihaz kapatılarak şarj soketinin istenildiği gibi çalışıp çalışmadığı konusunda gerekli testler yapılacaktır. Bu testlerde temel hedef cihazın doğru performansta çalışmasıdır. Böylece cihaz size elden ya da kargo ile teslimi sağlanacaktır.

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi Fiyatları

Yapılacak Xiaomi şarj soketi değişimi fiyatları incelemesinde de görülebileceği üzere fiyatlar cihazın modeline göre değişim göstermektedir. Dolayısıyla doğru fiyatı almak için ilk aşamada mutlaka bizimle iletişime geçerken cihazınızın modelini bizlere iletmelisiniz. Böylece yapılacak işlemler için ödenecek ücret konusunda net bilgiye kolaylıkla ulaşmış olursunuz.

Gerçekleştirmiş olacağımız şarj soketi değişim işlemleri tarafımızca garantilidir. Bundan dolayı cihazınızı kullanırken şarj bölgesinde bir sorun ortaya çıkması durumunda ücretsiz olarak gerekli tamir ve değişim işlemleri tarafımızca yapılır. Siz de böylece cihazınızı çok daha uzun zamanlar boyunca sorunsuzca kullanmaya devam etmiş olursunuz.

Yazar hakkında

gulfer administrator

Bir cevap yazın

Teknikfon 3E Teknik Servis Hizmetleri markasıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe Türkiye’de ki ilk özel servislerden birdir. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.